Як створити готель.

Відкриваючи готель , важливо передбачити не тільки її місцерозташування, але і знайти обґрунтування, чому потенційні гості повинні зупинятися саме у вас. Почати треба з проведення маркетингових досліджень. Замовте або придбайте результати досліджень готельної галузі вашого регіону - з них зможете зрозуміти, який приблизно оборот вас може очікувати. Неодмінно проаналізуйте прогнози фахівців щодо близькотерміновій і довгостроковій перспективи розвитку ринку. Ще одне дослідження, яке вам знадобиться - портрет цільової аудиторії.
Вам знадобиться
  • - результати маркетингових досліджень;
  • - бізнес-план;
  • - приміщення;
  • - оснащення;
  • - персонал;
  • - просування.
Інструкція
1
Озбройтеся результатами маркетингових досліджень і приступайте до написання бізнес-плану. Перша частина повинна бути описовою. Її основна тема - чому потенційні гості повинні зупинитися саме у вас. Друга частина - присвячена бізнес-процесам. Від складання повного переліку все, що необхідно для запуску проекту, до «фотографії» обслуговування. Третя частина описує фінансові процеси майбутнього бізнесу. Порахуйте необхідні інвестиції, терміни дотації, точку виходу в нулі і точку беззбитковості. Також передбачте модель постійних і змінних витрат, а одно - дохід. Виходячи з отриманих даних, складіть інвестиційний план з графіком виплат коштів за кредитами.
2
Підберіть відповідне приміщення. Якщо вирішили будувати будинок з нуля - замовте і затвердите архітектурний проект. Готель складається з двох основних зон - номерного фонду (під нього відводиться до 50% площі) і служби харчування, в якій один - два ресторани і лобі-бар (близько 15-17%). Решта займають технічні служби, а також служби, що надають всілякі додаткові послуги постояльцем готелю, наприклад, фітнес-зал, салон краси, сауна та ін.
3
Замовте дизайн-проект, по ньому будуть оформлятися номери, холи, ресторани. Намагайтеся віддавати перевагу використанню натуральних матеріалів. Пластик і йому подібні матеріали доречні тільки в дуже небагатьох стилях. Популярний на сьогодні стиль «мінімалізм» вимагає великих площ. Але краще зупинитися на ньому або на перевіреному часом класичному стилі. Як показує практика, постояльці найбільш сприятливо відносяться саме до них.
4
Узгодьте всі служби готелю з наглядовими органами. На отримання дозвільних документів знадобиться від одного до трьох місяців, будьте до цього готові. Паралельно оформляйте прилеглу територію. Коли гості вже почнуть заселятися, це буде неприпустимо. Займіться штатним розкладом, розробкою посадових інструкцій та наймом співробітників. А ще - маркетинговим планом. Якою б гарною не вийшло ваш готель, вона потребує просування.