Як заповнити автобіографію. Як правильно написати автобіографію для працевлаштування в мвс.

Автобіографія не регламентована ТК РФ, тому роботодавець може запросити її за власним бажанням і стиль написання може бути вільним. За допомогою автобіографії є можливість більше дізнатися про людину, її внутрішній світ, захопленнях. Все повинно бути викладено в хронологічній послідовності.
Інструкція
1
Напишіть ПІБ, дату і місце вашого народження. Опишіть красу місць, в яких ви народилися. Коли, як і за яких обставин, ви їх покинули.
2
Дайте повний опис своєї сім'ї. Вкажіть, ким працювали ваші батьки. Чим вони захоплювалися. Які позитивні якості передалися вам від батьків.
3
Відомості про освіту давайте, починаючи зі шкільної лави. Коли і як ви поступали навчальні заклади. В якому році їх закінчили. Які спеціальності і навички придбали в тому чи іншому місці. Опишіть ваше життя під час навчання. Можна вказати, ким ви були в групі інституту, про будзагонах, поїздках на збирання врожаю і т.д.
4
Відомості про трудову діяльність потрібно дати з самого її початку. Коли, де і ким ви працювали. Вказати причини переходу або звільнення. Напишіть про особливості вашої роботи.
5
Дайте коротку інформацію про дружину (чоловіка), дітей. Жінки вказують періоди декретної відпустки. Про те, скільки у них дітей і якого вони віку.
6
Також слід дати інформацію про нагороди, досягнення, заохочення. Коли, як і за яких обставин, вони були отримані.
7
Можна описати ваші захоплення, уподобання. Вказати чим ви цікавитеся в звичайному житті. Про те, що ви можете робити (шити, в'язати, грати на гітарі, випалювати по дереву і так далі).
8
Напишіть домашня адреса, паспортні дані, номер телефону, дату складання біографії.
9
Відомості можна вказувати тільки ті, які ви вважаєте потрібними. Те, що ви порахуєте недоречним краще не давати.
10
В деяких фірмах автобіографію пишуть на спеціальних бланках, в яких є спеціальні графи для заповнення і питання, на які слід відповісти. Відповідайте на них максимально правдиво, але в той же час не забувайте, що даний документ не відноситься до списку обов'язкових при працевлаштуванні, тому на деякі питання можна не відповідати.
11
В кінці поставте особистий підпис і його розшифрування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pg_rgCsj8to