Як змінити розмір логічного диска. Зміна розміру логічних дисків.

Бувають випадки, що користувача не влаштовує пам'ять одного або декількох логічних дисків. Приміром, купили ви комп'ютер, а там жорсткий диск вінчестера розбитий на два логічних диска , і обсяг пам'яті логічного диска С становить сто гігабайт. Ви точно знаєте, що більша частина цієї пам'яті буде не затребувана, оскільки на цей диск будете записувати тільки програми. Отже, частина пам'яті з логічного диска З потрібно перекинути на інші логічні диски.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, додаток Partirtion Magic, доступ в інтернет
Інструкція
1
Для зміни обсягу логічних дисків потрібно спеціальна утиліта. Скачайте і встановіть на комп'ютер додаток Partirtion Magic. Тепер в контекстному меню розділів жорсткого диска у вас буде доступні нові операції.
2
Зайдіть в «Мій комп'ютер» і виберіть диск, обсяг пам'яті якого буде зменшений, натисканням по ньому правою кнопкою мишки. У меню, виберіть команду Operations, після - рядок Resuze/Move. З'явиться меню, де ви побачите структуру вибраного розділу, яка включає кількість зайнятого і вільного місця. Врахуйте, що забирати можна буде тільки вільний простір.
3
Далі клікніть по рядку Free Space Before і в рядку значення виберіть 0. Потім виберіть рядок New Size і введіть бажаний обсяг жорсткого диска . Після зверніть увагу на рядок Free Space After. Писати ніяких значень тут не потрібно. По завершенню операції цей пункт заповниться автоматично. Тепер збережіть налаштування. Після виходу з програми ви отримаєте новий обсяг пам'яті логічного диска . Але не забувайте, що у вас з'явився вільний дисковий простір, а, значить, можна створити ще один розділ.
4
Натисніть по рядку Unallocated (меню програми), після чого пройдіть в пункт Create Partition. Далі виберіть рядок Create As, потім - пункт Primary Partition. Зверніть увагу на рядок Size. Тут потрібно ввести обсяг логічного диска . Параметр цей міняти не слід (залиште його за замовчуванням), оскільки більше трьох логічних дисків створювати не бажано. Програма все вільне місце визначить на новий логічний диск.
5
Після зміни обсягу логічних дисків послідує перезавантаження комп'ютера. У цей час не натискайте жодних клавіш. По завершенню перезавантаження логічні диски будуть мати новий обсяг пам'яті.