Як зберігати гроші в гаманці. Як правильно зберігати дентгі в гаманці.

Ще наші предки ставилися до готівки, купюрам, досить шанобливо. У них були прикмети, які регламентували, як і в якій кількості потрібно зберігати гроші в гаманці. Виконання цих правил повинно було допомогти збільшити кількість грошей, тому необхідно було не тільки правильно розкласти купюри, але і вибрати правильний гаманець для них.
Інструкція
1
Гаманець для грошей вибирайте просторий, респектабельний і дорогий. Дешевий пошарпаний гаманець не притягне в себе гроші , він несе на собі відбиток бідності та невибагливості. Величина його повинна бути така, щоб купюри будь-якого розміру можна було розмістити в ньому, не складаючи. Для дрібниці також повинен бути зручний, окремий кишеньку. Виберіть собі гаманець, виготовлений з натуральних матеріалів, шкіри, замші, гобелена.
2
У новий гаманець покладіть щасливу монетку або купюру, останні дві цифри номера якої збігаються з вашим роком народження. Якщо три або чотири - ще краще. Купюра або монетка повинні бути подаровані або зароблені якимось пам'ятним чином. Їх витрачати не можна, в руки стороннім людям їх теж не дають, вони повинні лежати «на щастя», для залучення грошей. Сильним грошовим талісманом є купюра в один американський долар, на якій зображено всевидюче око на єгипетській піраміді.
3
Якщо ви заробили якусь суму, то витрачати її по дорозі з роботи не можна, принесіть гроші додому, щоб вони переночували будинки в гаманці і щоб вони потім завжди прагнули повернутися в ваш теплий і затишний будинок. Ваш гаманець ніколи не повинен залишатися порожнім, в ньому завжди повинна лежати якась, нехай невелика, сума грошей.
4
Зберігайте гроші в гаманці лицьовою стороною до вас, в порядку убування. Лицьова сторона - там, де на російських купюрах зображені види міст. Вони також не повинні лежати вверх ногами, зім'ятими і не розібраними. Кількість купюр у відділенні гаманця, призначеному для паперових грошей, повинно бути парним, кожен папірець повинна мати пару.
5
Намагайтеся не тримати в гаманці «шалені» гроші - виграні або знайдені, їх краще віддати нужденним або якнайшвидше витратити.
6
Не тримайте в гаманці непотрібні папірці, записки, навіть фотографії близьких - вони перебивають енергетику грошей. На Русі для матеріалізації грошової енергії в гаманцях носили шматочки кореня хрону. За фен-шую в гаманці можна тримати картинку із зображенням виноградного грона, листочок м'яти або зеленого чаю.