Як зробити ароматичну свічку.

Сьогодні свічку з ароматом можна придбати в будь-якому магазині, вони дуже популярні. Приємний аромат в кімнаті - один з атрибутів затишку, він допоможе розслабитися після важкої роботи і краще заснути. Якщо вам цікаво, як зробити ароматичну свічку, читайте далі.
Інструкція
1
Найважливіше - обрати правильний парфум. Спеціальний, призначений для виготовлення ароматичних свічок. Це може бути як масло, так і сухий порошковий ароматизатор, добре розчиняється у воску і гелі для виготовлення свічок. Купуйте парфуми в спеціалізованих магазинах, адже ваші духи або ефірні масла можуть легко спалахнути.
2
Підготуйте ємність, в якій ви будете розтоплювати віск або гель для виготовлення свічки. Найкраще, якщо це буде скляна глибока миска.
3
Розрахуйте, яка кількість матеріалу вам знадобиться для виготовлення бажаної свічі. Врахуйте, що в процесі виготовлення 5-25% безслідно випаруються, так що візьміть із запасом воску або гелю і розтопіть його в скляній мисці на водяній бані (якщо вам буде зручніше, використовуйте мікрохвильову піч). Якщо ви ніде не можете знайти віск, парафін або гель для свічок - дрібно поріжте і розтопіть звичайнісінькі покупні свічки.
4
Коли віск або гель остаточно стануть рідкими, додайте ароматичне масло або порошок. Запам'ятайте, що вони повинні складати не більше 5% від маси всієї свічки, інакше запах буде занадто сильний.
5
Залийте отриману рідину в формочку і вставте гніт. Дірочку для гніту можна проробити звичайної апельсинової паличкою вже після затвердіння матеріалу, якщо так вам буде зручніше.
6
Поставте формочку на п'ять хвилин в розігріту піч. Після того як час мине, вимикайте її і відкривайте дверцята. Поки піч не охолоне - тримайте свічку в ній, так вона краще затвердіє і «встановиться» .Отже, свічка готова.
7
Тепер про те, як зробити її гарніше: - Ви можете додати в розтоплений віск барвники, тоді свічка придбає яскравий насичений цвет.- Перед тим, як заливати в формочку віск, ви можете покласти в неї пелюстки троянд або інші декоративні елементи.
Корисна порада
Відмивати посуд після виготовлення свічки краще відразу, інакше цей процес перетвориться на дуже довгий, складний і неприємне завдання.
Свічки здатні наповнити приміщення приємним ароматом, внести нотку інтиму, допомогти розслабитися. Проте варто вибирати свічки не лише орієнтуючись на власні уподобання, а й враховуючи рекомендації фахівців.
Вам знадобиться
  • - Ароматичні свічки;
  • - Цінник;
  • - Чистий папір.
Інструкція
1
Перш за все, слід віддавати перевагу дійсно якісним свічам від відомих виробників. Врахуйте, свічка з натуральним ароматизатором обійдеться не дешевше 20-40 євро. Якщо вартість свічки здається дуже низькою, значить, при виробництві використані синтетичні добавки. Невідомо, як запах такий свічки вплине на стан здоров'я.
2
Розглядаючи ароматичні свічки, зверніть увагу на їх поверхню. Вона повинна бути абсолютно гладкою. Це ознака відмінної якості. Така свічка виконується з мінерального воску, який здатний розкрити всі нотки аромату. Якщо вирішено придбати свічку в «футлярі», зупиніть вибір на склі.
3
Перевірте, перевернувши свічку, наскільки міцно прикріплений до дінцю стаканчика гніт. Він повинен розміщуватися строго по центру. В цьому випадку свічка під час горіння буде нахилятися і прогорить до кінця. Щоб уникнути покупки свічки з підкладкою зі свинцю, потріть денцем про шматочок білої чистого паперу. Свинець залишить сірі сліди.
4
Пігментні добавки ущільнюють віск. Тому біла свічка горить набагато рівніше, ніж кольорова, і краще віддає запах ароматичної віддушки. Гніт свічки повинен бути виконаний з бавовни. Якщо хочете вибрати ароматичні свічки, згоряють до кінця, не купуйте свічку занадто великого діаметру. Якщо на свічковий поверхні розташовано кілька ґнотів, вони повинні знаходитися на достатній відстані один від одного, щоб вогники не зливалися в єдине полум'я.
5
В якісної свічці зміст парфуму зазвичай коливається в межах 10-12%. Однак якщо аромат видається занадто інтенсивним, виробник може знизити концентрацію ароматичної добавки. Так, наприклад, відбувається при виготовленні свічок з ароматом жасмину.
6
Ще одне правило, як вибрати ароматичні свічки, звернути увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Кращим вважається мінеральний віск. На відміну від нього рослинний віск витрачається набагато швидше і недостатньо добре утримує аромат. Бджолиний віск представляється найбільш екологічним, однак погано піддається ароматизації.
Зверніть увагу
Підкладка «футляра» свічки повинна виконуватися з цинку. Не купуйте свічки зі свинцевою підкладкою. Свинець виділяє токсичні речовини. Причому при нагріванні цей процес стає набагато активніше.
Корисна порада
Правильно обрана ароматична свічка не тільки зробить атмосферу кімнати набагато затишніше, а й позитивно вплине на здоров'я. Наприклад, свічки з м'ятою або евкаліптом знімуть втому, а запах цитронелли усуне головний біль.