Як зібрати рюкзак.

Щоб правильно зібрати рюкзак , потрібно дотримуватися кількох правил. Досвідчені туристи вміють складати рюкзак так, щоб нести його було зручно, навіть якщо рюкзак вийде досить важкий. Якщо ж скласти речі неправильно, то навіть легкий рюкзак буде незручним, тому що ходити з ним може бути дуже некомфортно. Є безліч поглядів на те, як краще скласти рюкзак , у кожного методу є свої прихильники, але основні правила загальні.
Інструкція
1
Найважчі речі зазвичай кладуть на дно і ближче до спини (але не впритул до неї). При цьому саме дно найкраще простелити чимось м'яким, що не знадобиться вам у дорозі - наприклад, пледом або теплими речами. Якщо покласти тяжкості, особливо з гострими краями (банки з консервами) на самий низ, тканина рюкзак а може протертися і розірватися. Ні в якому разі не кладіть впритул до спини жорсткі або колючі предмети. Інакше, якщо вас чекає тривалий піший перехід, це стане справжніми тортурами.
2
Зазвичай, щоб надати рюкзак у форму, спочатку скручують пінку і кладуть її всередину, щоб вона створювала стінки. Так можна відрегулювати обсяг рюкзак а, якщо він змінюваний. До спині кладіть важкі речі, а із зовнішнього боку, навпаки, найлегші, тоді центр ваги буде розташовуватися в межах вашого тіла, а не в районі рюкзак а.
3
Якщо ви складаєте рюкзак для того, щоб здати його в багаж в літаку, то кладіть всі крихкі предмети всередину або беріть з собою в ручну поклажу. Не залишайте в кишенях нічого, що може зламатися хоча б теоретично. В аеропорту можете обмотати свій рюкзак захисною плівкою - це пом'якшить удари, який він випробує під час перельоту.
4
Все, що може вам знадобитися в дорозі, розміщуйте наверх або розкладіть по кишенях. Наприклад, дощовик, додаткова кофта або вітровка, ліхтарик, сірники, карта, туалетний папір, вода, серветки, невеликий запас їжі для перекушування. Якщо у вас не піший туристичний похід, а подорож, то в кишенях рюкзак а тримайте все зарядні пристрої, щоб у разі можливості підзарядити електронні пристрої, що не розшукувати їх по всьому рюкзак у . Фотоапарат зазвичай теж тримають на самому верху або в клапані. Краще не класти в кишені рюкзак а документи, оскільки звідти їх легко можуть витягнути. Звідти спеціально невелику сумочку, яку надягають на шию або на пояс, і там носите всі гроші і документи.
5
Кладіть речі щільно один до одного, щоб вільного місця між ними не залишалося. Порожній простір - зайвий обсяг. В дорозі речі трохи утрамбуйте, так що якщо є порожні місця, то якісь предмети можу почати гриміти і перекочуватися всередині рюкзак а. Шампуні та інші рідини додатково упаковуйте в одноразові мішечки, щоб уберегти інше вміст рюкзак а в разі їх перебігу, особливо якщо у вашому рюкзак е разом з ними розташовується електроніка.
6
Не ігноруйте клапан рюкзак а. Це дуже зручне місце для зберігання всілякого дріб'язку, а також всього того, що зазвичай навішують назовні, наприклад, пакет зі свіжокуплені їжею. Речі, що висять на рюкзак е, по відчуттях здаються важче, ніж вони є насправді, а під клапаном їх вага практично не помітний.
Зверніть увагу
Є два правила укладання рюкзака. Перше - як багато речей б ви в нього ні склали, завжди поміститься ще що-небудь. Друге - як мало речей б ви в нього ні склали, вони заповнять весь наданий їм простір, рюкзак виглядає повним.
Корисна порада
Якщо ви склали рюкзак за всіма правилами, але він все одно вийшов круглим або пухловатим, то спробуйте затягнути всі регулюючі кріплення, притиснути його руками, струснути. Зазвичай так рюкзаку вдається надати більш компактний вигляд.