Як позбутися зайвої ваги.

Зайва вага отруює життя дуже багатьом людям, але, тим не менш, проблема повноти стає все більш поширеною. У чому ж справа? Ймовірно, в тому, що схуднення здається людині чимось надзвичайно складним і недосяжним. Але насправді потрібно слідувати всього лише декільком правилам.
Інструкція
1
Поступово змінюйте свої харчові та спортивні звички. Проблема багатьох худнуть полягає в тому, що після досягнутого результату вони знову починають їсти все те, в чому обмежували себе довгий час, при цьому зовсім не займаючись спортом.
2
Правильне харчування має стати стилем вашого життя. Спочатку буде нелегко відмовитися від тістечка на користь свіжих овочів і фруктів, але, з часом, сам вигляд і запах солодкого і жирного втратить для вас привабливість.
3
Харчуйтеся регулярно, не пропускаючи жодного прийому їжі. При цьому продукти повинні бути різноманітними, містити всі важливі елементи для організму. Крупи, овочі, фрукти, молочні продукти, нежирні сорти м'яса і риба, трав'яні чаї і чиста вода повинні стати основою вашого харчування.
4
Потрібно знизити жирність продуктів, при цьому підвищуючи якість споживаного білка і вуглеводів. Яйця, сир, нежирне біле м'ясо і бобові - кращі постачальники білка, а складні вуглеводи в різноманітних кашах, пластівцях з цілісних злаків і фруктах відіб'ють у вас бажання ласувати жирними цукрами кшталт тортів і цукерок.
5
Обов'язково ведіть щоденник харчування. Завдяки йому ви зможете відстежити зміни вашого раціону, виявити успіхи і невдачі і проаналізувати, чим вони були зумовлені. Крім того, вже після схуднення щоденник слугуватиме вам наочної опорою в харчуванні.
6
Займіться спортом. Але щоб ви не кинули його після схуднення, виберіть для себе щось дуже цікаве, що захопить вас крім бажання скинути зайві кілограми. Це можуть бути танці або скелелазіння, головне, щоб після тренувань ви йшли з палаючими очима.
7
Виконуйте вправи на проблемні зони стегон, ніг, живота, талії, рук. Весь комплекс може складати всього 15 хвилин, але ефект від нього буде дуже помітним.
8
Запишіться на йогу. Це саме те, завдяки чому ви знайдете гармонію зі світом і з собою, а значить і зі своїм тілом. Фізичне навантаження подарує вашому тілу тонус і підтягнутість, а також ви навчитеся правильному відношенню до себе, до свого тіла, до їжі, яку ви споживаєте, і до тієї діяльності, якою ви займаєте свої дні.
9
Домігшись бажаних результатів, не припиняйте займатися собою. Якщо ви все робили правильно, і вашою метою було не одномоментне бажання стрункості, а прагнення змінити в себе в кращу сторону назавжди, то ви знайдете воістину цінний досвід, який допоможе вам рухатися далі на шляху до досконалості.
Занадто об'ємні стегна доставляють масу незручностей жінкам. Багато хто намагається приховати пишні форми під одягом. Але похід на пляж для них є суцільною проблемою. Скорегувати стегна допоможуть фітнес тренування. Якщо ви соромитеся показуватися в спортивному клубі, то успішно тренуватися можна і в домашніх умовах. Головною умовою успіху є регулярність занять, відсутність ліні і гарний настрій.
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги поставте якомога ширше, долоні покладіть на стегна. З видихом зігніть ноги в колінах і присядьте. В кінцевому положенні ваші стегна повинні бути паралельні підлозі, а куприк відтягнуть якнайдалі назад. Завмріть в позі на 20 секунд. На вдиху повністю встаньте. Повторіть вправу ще 2 рази.
2
Початкове положення не міняйте, руки витягніть вперед, з'єднавши пальці в замок. З видихом присядьте, на вдиху встаньте. Зробіть 10-15 присідань.
3
Ноги поставте на ширину плечей, долонями упріться в стегна. З видихом зробіть випад вправо, пружиньте на зігнутою нозі 1 хвилину. На вдиху встаньте прямо. З наступним видихом перенесіть вагу на ліву ногу і зігніть коліна у випаді. Повторіть вправу по 10-15 разів на кожну сторону.
4
Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, тортури притягну до сідниць. На вдиху відірвіть сідниці від підлоги і підніміть стегна якомога вище. Утримуйте положення тіла в даній позі 1 хвилину. Потім ляжте і притягну коліна до грудей.
5
Ляжте на живіт, руки витягніть уздовж тулуба. На видиху підніміть вгору праву ногу. На вдиху опустіть її на підлогу. Повторіть вправу на ліву ногу. Зробіть по 20-25 підйомів кожною ногою.
6
Ляжте на лівий бік, руку покладіть під голову, праву перед собою. З видихом підніміть вгору праву ногу. На вдиху опустіть її, не торкаючись при цьому статі. Повторіть вправу 30 разів і перекиньтеся на правий бік.
7
Встаньте на коліна, долоні поставте на підлогу. Відведіть назад праву ногу, шкарпеточку при цьому потягніть на себе. Робіть ногою похитування вгору-вниз не менше 1 хвилини. Потім повторіть вправу на ліву ногу.
8
Не змінюючи вихідного положення, відведіть в сторону зігнуту в коліні праву ногу. Робіть їй махи вгору-вниз 1 хвилину. Потім повторіть цю вправу лівою ногою. Потім опустіться сідницями на п'яти, корпус покладіть на підлогу і розтягніть задню поверхню стегон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WZejqDzauqI
Зверніть увагу
У Росії близько 30% осіб мають ожиріння і 25% - надлишкову масу тіла. Надмірна вага збільшує шанси розвитку цукрового діабету - серйозного захворювання, при якому в огранізмамі порушується засвоюваність вуглеводів. Ожиріння, цукровий діабет, гіпертонія, гіперліпідемія - це серйозні фактори ризику серцево-судинних захворювань.
Корисна порада
Таємничі способи, які люди використовують для схуднення, часом виглядають страхітливо. Одна з учасниць сучасного телевізійного ток-шоу повідомила, що її щоденне харчування складається зі шматочка хліба з намазати на нього кетчупом, оскільки тільки це допомагає їй не набирати вагу. Якщо ви позбавите свою дієту від зайвих жирів, то ви побачите результати незалежно від того, займаєтеся ви чи ні.