Як позбутися від здуття кишечника. медпрепарати від здуття кишечника.

Велике скупчення газів в кишечнику призводить до здуття живота або до метеоризму. В області живота з'являються неприємні відчуття, почуття здуття і сильного бурчання. В організм багато газів потрапляє під час прийому їжі і пиття, і навіть коли під час їжі ми розмовляємо.
Інструкція
1
Освіті газів в кишечнику сприяє велика вживання газованих напоїв, продуктів з високим вмістом клітковини. До них відносяться яблука, капуста, чорний хліб, бобові. Метеоризм може розвинутися в результаті хронічних захворювань, пов'язаних з шлунково-кишковим трактом. Підвищений скупчення газів в кишечнику може статися від зміни режиму харчування, від стресу, у жінок перед менструацією. Метеоризм може розвинутися на тлі шкідливих звичок, таких як куріння і постійне жування жувальної гумки. У будь-якому випадку потрібно звернутися до фахівця, щоб встановити справжню причину здуття кишечника.
2
Якщо у вас здуття кишечника відбувається не від захворювання, то можна скористатися деякими порадами: Для початку потрібно постаратися частково відмовитися від продуктів, які викликають процеси бродіння в шлунку. До них відносяться печиво, макарони, білий хліб, напівфабрикати, кубики для бульйону. Якщо ваш кишечник періодично роздувається, то можна готувати їжу на пару. Таке приготування збереже вітаміни в продуктах, а здуття кишечника буде менше.
3
Заняття спортом допоможуть зміцнити нервову і серцево судинну систему і приведуть до нормальної роботи травлення. Якщо ви не любите займатися спортом, візьміть за правило, кожен день гуляти на свіжому повітрі.
4
Потрібно постаратися відмовитися від шкідливих звичок. Курять люди дуже багато заковтують повітря. Шлунок отримує команду до перетравлювання їжі, а їжі немає. Через це відбувається здуття кишечника.
5
Жувальна гумка корисна тільки після щільного обіду і тільки п'ять хвилин. В інших випадках вона завдає шкоди організму.
6
Прийом газованих напоїв теж можна віднести до шкідливих продуктів. Лимонади, шампанське і пиво містять величезну кількість газів, які потім довго гуляють по кишечнику і доставляють незручності.
7
Свої рецепти існують і в народній медицині. Вона радить прийом заспокійливих трав: відвару з ромашки, валеріани, меліси, насіння кропу. Якщо дотримуватися цих простих порад, то здуття кишечника виникатиме рідше або взагалі зникне.