Як намалювати клен.

У листя клена дуже красива і різноманітна колірна забарвлення, від зелених до жовто-помаранчевих тонів. Листя клена мають складну форму. Треба навчитися малювати окремий листок, а потім повторити малюнок, копіюючи техніку малювання листя. Давайте намалюємо кленовий лист.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - лист клена;
  • - листочки;
  • - акварельні фарби;
  • - палітра.
Інструкція
1
Спочатку зробіть відбиток від кленового листа. Візьміть аркуш, чистий папір і акварель. Лицьову сторону клена розфарбуйте в жовті, помаранчеві, червоні кольори. На чистий аркуш паперу переверніть лицьову частину клена і притисніть рукою. Вийшов дуже красивий, акуратний відбиток клена . Акварельного коричневою фарбою проведіть краю аркуша і прорисуйте прожилки, ліній. Додайте паличку.
2
Тепер приступайте до докладного малюнку. Намалюйте незамкнений коло. Проведіть одну пряму лінію, закінчивши її у підстави незамкнутого кола. Потім поставте крапку від прямої ліній туди, де закінчується незамкнений коло і намалюйте по колу 6 ліній (сектора), щоб вийшла форма віяла. Підрахуйте разом з першою прямою - повинно вийти 7 ліній. Посередині кожного сектора поставте точки, необов'язково в акуратному порядку. Тепер малюйте від початку нижньої точки форму листа клена . Верхівка має форму трикутника. З'єднуйте її з кожною точкою в секторі. Пряму лінію від замкнутого кола прорисуйте.
3
Тепер на краях клена малюйте докладні, схожі, різних форм кути. Почніть від прямої ліній (палички). Можете їх розтягувати або звужувати і різної довжини. Потім на 7 лініях прорисуйте різних розмірів прожилки, вони повинні починатися знизу маленькими рисками поступово подовжуючи до розмірів кожного листочка. Зітріть зайві ліній.
4
Раскрасьте клен. Спочатку в палітру додайте жовтої акварельного фарби, розбавте трохи водою і зафарбуйте весь клен. Візьміть помаранчеву фарбу і змішайте з жовтою. Нанесіть цей колір, не зачіпаючи прожилки і ліній від початку до середини клена . Додайте ще оранжевого, щоб колір був трохи темніше початкового і поверх початку розфарбуйте залишилися листя на краях. Потім світло помаранчевої обведіть жовті краю і ліній клена , щоб були обриси. Клен готовий.