Як пов'язати рибу.

Акваріум з різнокольоровими рибками - одне з частих бажань не тільки дітей, а й дорослих. Але з різних обставин сім'я не може собі це дозволити. А ось зв'язані гачком риби стануть не тільки оригінальною прикрасою вашого будинку, але і можуть бути прекрасним подарунком для ваших близьких.
Вам знадобиться
  • - залишки будь пряжі;
  • - гачок;
  • - ножиці
Інструкція
1
Невеликих рибок можна пов'язати із залишків різнобарвною пряжі. Гачком наберіть 5 повітряних петель, пров'яжіть їх стовпчиками без накиду. На початку наступного ряду додайте 2 петлі, а в кінці - ще 1. У третьому ряду знову додайте 2 петлі на початку і 1 в кінці. В 4 - 7 ряди включно додавайте по 1 петлі з обох сторін.
2
Далі робіть додавання наступним чином: 8 і 9 ряди - 1 петля в кінці; 10 і 11 - по 1 петлі з обох сторін; 12 ряд - 1 петля в кінці; 13 ряд - без додатків; 14 - по 1 петлі на початку і в кінці ряду; 14 і 15 ряди - без додатків; 16 ряд - по 1 петлі з обох сторін; 17, 18, 19, 20 - без додатків.
3
Потім додайте по 1 петлі з обох сторін в 21 ряду і в'яжіть 12 рядів без змін. Після цього почніть збавляти кількість петель таким же чином, як і додавали, - «сходинками». Зменшіть в 24 ряду по 1 петлі з обох сторін, далі пров'яжіть 2 ряди без змін і т.д. Дійшовши до п'ятдесятого ряду, почніть додавати петлі, щоб вийшов хвіст риби. Робіть поповнення в трьох «сходинках», по 3 ряди в кожній. Потім у двох останніх рядах збавте по 2 петлі з обох сторін.
4
Вгорі на готовому тулуб риби приблизно з 15 по 50 ряди зробіть плавник, зв'язавши 3-4 ряди стовпчиків без накиду. Внизу зробіть 2 невеликих плавника: передній на 10 петлях і задній на 16. Обвяжіте рибу стовпчиком без накиду або напівстопчиком.
5
Нитками іншого кольору вишийте на ній очі, рот тамбурним швом. На верхньому плавці зв'яжіть ланцюжок з повітряних петель, замкніть її в кільце. Тепер рибу можна повісити на кухні, наприклад, і використовувати її як прихватку. Або зробіть красиве панно з морською тематикою. Також можете пов'язати такі вироби разом з дитиною, а потім зробити свій акваріум.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете пов'язати рибу з ниток різних кольорів, зверніть увагу на те, щоб вони були приблизно однакової щільності.