Як зшити плаття без викрійки. Шиємо без викрійок.

Для того щоб зі звичайного шматка тканини отримати, наприклад, справжнісіньке грецьке плаття, вам необхідно всього лише вирізати і зшити кілька стулок сукні, уздовж обох його сторін знизу до верху. Причому таке плаття, можна отримати без попередніх викрійок, і воно буде красиво обтягувати будь-яке тіло. В результаті у вас вийде самий елегантний наряд, який ви ще й зробили своїми власними руками. За допомогою різних методів моделювання суконь без викрійок, можна отримати різні види суконь, в залежності від того, який колір і якість тканини ви будете вибирати для їх створення.
Інструкція
1
Починаємо все з того, що розстеляємо тканину на підлозі, і знаходимо на цьому шматку середину, по якій і проводимо лінію спеціально підготовленим крейдою. Саме ця лінія і буде лежати приблизно на рівні ваших плечей.
2
Потім прямо в центрі цього шматка тканини, необхідно зробити спеціальний отвір для вашої голови, попередньо намалювавши горизонтальну лінію перпендикулярну центральної лінії. Після цього, починаємо прорізати цей виріз ножицями, прибираючи і підшиваючи нитки на краях.
3
Далі вам потрібно «просунути» в цей отвір свою голову, і визначити, до якого саме рівня ви будете поглиблювати свій виріз в області декольте. Цей виріз можна зупинити ще під грудьми, перев'язавши його спеціальною стрічкою, але можна і опустити трохи нижче на підлогу ліктя, причому доведеться використовувати вже другу стрічку і обвивати її навколо вашої талії.
4
Після цих вправ з тканиною, вона стане вільно струмувати по вашим ногам, і буде починати легко спадати прямо від вашої стрічки під грудьми. Після того, як всі позначки для підшивки готові, можна закріпити лінії плечей тканини за допомогою шпильок, які потім знімаємо і прошиваємо нитками.
5
Після цього, плаття практично готове, залишається просто обв'язати його стрічкою під грудьми, а поверх вашого нового плаття на рівні пояса, зав'язати ще одну стрічку. Такий вид сукні буде дуже схожий на його грецький образ, і виглядає воно дуже привабливо і оригінально.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JPqSpZ8InfY
Зверніть увагу
Кількість тканини для плаття без викрійки залежить від обраного для виробу фасону. Однак, незалежно від фасону, довжина відрізу не повинна бути менше трьох метрів.
Корисна порада
Для сукні без викрійки підійдуть хвилясті, тонкі, легкі тканини. Необхідно вибирати тканину, яка не мнеться, але в той же час добре тримає форму. Підійдуть сатин, шовк, трикотаж.