Як перевести пластикове вікно в зимовий режим.

З настанням холодів, як тільки відчуєте продування по периметру стулки вікна, ви можете перевести пластикові вікна в зимовий режим . Відразу варто обмовитися: іноді від цього краще утриматися, так як віконний утеплювач сильно зношується під час експлуатації в зимовому режим е.
Вам знадобиться
  • - Пластикове вікно;
  • - шестигранник, або викрутка, або плоскогубці, залежно від виду фурнітури вашого вікна.
Інструкція
1
Визначте, чи має ваше вікно функцію перекладу в зимовий режим експлуатації. Якщо на ексцентрики, розташованих збоку стулки, є характерні отвори для шестигранного ключа або викрутки, або вони мають овальну форму, то така можливість є.
2
Огляньте віконну стулку і визначте всі ексцентрики, які допоможуть вам перевести вікно зимовий період експлуатації. Залежно від розмірів стулки кількість цапф може бути різне. Переводити на зимовий режим експлуатації потрібно все стулки ваших вікон.
3
Візьміть шестигранник (викрутку, плоскогубці) і поверніть першу цапфу до максимального положення за годинниковою стрілкою (як правило). Деякі цапфи при повороті потрібно спочатку трохи витягнути, а після повороту - назад «втопити». Силу, з якою притискається віконний утеплювач, можна регулювати відповідним зусиллям руки при повороті цапфи. Виконайте ці ж операції з рештою цапфами.
4
Проконтролюйте якість виконаної роботи. Закрийте віконну ручку: вона повинна закриватися більш туго, ніж раніше, а з боку стулок має бути відсутнім продування.
5
Перевірити силу притиску стулки просто: візьміть аркуш паперу і притисніть його віконної стулкою, поверніть ручку вікна. Спробуйте дістати папір, якщо вона не виймається або починає рватися - це свідчитиме про те, що стулка притиснута більш щільно в порівнянні з літнім режим ом.
Зверніть увагу
Переклад вікна в зимовий або літній режим експлуатації потрібно виконувати дуже акуратно. Якщо він здійснений неправильно, це може привести до поломки фурнітури і подальшого повноцінному ремонту вікна.