Як лікувати вірусний коньюктівіт. Як запобігти коньюктивит.

Одним їх найпоширеніших захворювань очей є кон'юнктивіт. Часта причина його виникнення - вірус, що вражає слизову оболонку ока. Хворого турбують прозорі виділення, відчуття стороннього тіла та свербіж, тому для полегшення стану та запобігання розповсюдження інфекції на здоровий очей необхідно почати лікування при перших же ознаках хвороби.
Інструкція
1
Вірусний кон'юнктивіт може викликатися різними збудниками: ентеровірусом, аденовирусом, вірусом герпесу, а також вірусами різних інфекційних захворювань (віспа, кір тощо). У зв'язку з цим, лікування різних видів вірусного кон'юнктивіту буде відрізнятися.
2
Герпетичний кон'юнктивіт легко впізнати за характерним бульбашок навколо очей і по краях вік. Цей вид хвороби лікується ацикловіром. Препарат може використовуватися як місцево, так і всередину. Поєднання цих методів дає кращий результат.
3
Якщо кон'юнктивіт викликаний аденовирусом, великий ризик, що їм заразиться хтось із близьких. Він передається повітряно-крапельним і контактним шляхом, тому спалахи цього виду хвороби часто зустрічаються в дитячих освітніх установах. Аденовірусні кон'юнктивіт часто протікає з підвищенням температури тіла і збільшенням підщелепних лімфовузлів. Для лікування цього захворювання очей використовуються препарати на основі інтерферону (наприклад, «Офтальмоферон»), «Полудан», флореналевая і тербофеновая мазь. Місцеві засоби закладаються за нижню повіку кілька разів на день.
4
Боротьба з вірусними кон'юнктивіту часто затягує до трьох тижнів. Для того щоб прискорити одужання, важливо дотримуватися гігієнічні вимоги: частіше мити руки і намагатися не торкатися ними очей і обличчя; замість багаторазових носових хусток краще використовувати одноразові; при промиванні очей використовувати стерильну вату. Відвідання басейнів і відкритих водойм заборонено до повного виздоровленія.Для підтримки організму лікарі часто призначають вітамінні препарати, вони чатують імунітет і прискорюють одужання.
5
Для полегшення стану при будь-якому вигляді вірусного кон'юнктивіту можна робити теплі компреси на очі і закопувати краплі штучної сльози. Промивання очей ромашковим відваром або блідо-рожевим розчином марганцівки допомагає запобігти приєднання бактеріальної інфекції. Важливо обробляти кожне око окремим стерильним шматком вати, інакше інфекція пошириться за лічені дні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KLBl_5wgXMM