Як накладати рум'яна на обличчя.

Кожна жінка мріє бути красивою і привабливою. Щоб здійснити цю мрію, фахівці з макіяжу постійно винаходять косметичні засоби, здатні зробити жінку прекрасною. До таких засобів належать, зокрема, рум'яна , що дозволяють освіжити колір шкіри і змоделювати форму особи.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили скористатися рум'яна ми, для початку визначтеся з їх кольором. Зробити це досить просто: зверніть свою увагу на природний колір шкіри. Так світлій шкірі, як правило, підходять прохолодні відтінки, тоді як засмаглою - більш темні тони. Далі постарайтеся визначитися з консистенцією рум'ян. Якщо ви користуєтеся пудрою, то вам підійдуть сухі рум'яна , якщо ж тональним кремом - зупиніть свій вибір на крем- рум'яна х.
2
Сухі рум'яна використовуються наступним чином. Спочатку нанесіть на особа пудру, потім відокремте трохи рум'ян від блоку і проведіть по шкірі штрихи. Візьміть невелику кількість фарби, потім почніть накладати рум'яна легкими шарами. Якщо ви прагнете підкреслити деякі ділянки обличчя, натисніть на пензлик трохи сильніше.
3
Якщо ви зупинилися на крем- рум'яна х, то накладати їх на особа потрібно невеликими цятками. Нанесені на шкіру рум'яна , швидко розітріть пальцями або спонжем і дайте вбратися. Перед використанням рум'ян не забудьте нанести тональну основу.
4
Накладати рум'яна краще в наступній послідовності: спочатку накладіть їх на певну зону, потім розтушуйте таким чином, щоб колір обличчя став більш менш рівним. У першу чергу варто накладати рум'яна на щоки, а точніше - на найбільш видатну частину скул, потім на лоб і лише в останню чергу на підборіддя.
5
Як вже було сказано вище, за допомогою рум'ян ви освіжаєте колір обличчя і робите його більш виразним. Щоб зробити це грамотно, уважно подивіться на себе в дзеркало при денному світлі: ви побачите більш рожеві ділянки шкіри, їх і варто підкреслити рум'яна ми. Такий спосіб нанесення фарби дозволяє зробити макіяж природним.
6
Крім цього, рум'яна допомагають візуально змінити сприйняття особи. Якщо ви хочете «відсунути» деякі ділянки обличчя на другий план - відтінятимете їх темним кольором, якщо ж, навпаки, ви прагнете привернути до них увагу - скористайтеся світлими відтінками.
7
Таким чином, на сьогоднішній день існує декілька видів рум'ян і способів їх нанесення. Правильно вибравши цей вид косметичного засобу і грамотно завдавши його на шкіру, ви станете більш привабливою і тим самим залучите до себе безліч захоплених поглядів.