Як намалювати водоспад.

Найвеличніший елемент в природі - це вода. Немає нічого більш заспокійливого, ніж ритмічний звук хвиль, що б'ються об берег або м'яке легке коливання маленького потоку. Намалюємо водоспад .
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - гуаш;
  • - пензлики;
  • - палітра.
Інструкція
1
Гуашшю малювати трохи легше, ніж аквареллю. Якщо щось не вийде, то можна виправити, оскільки кольори гуаші добре лягають один на одного. Приготуйте набір пензликів, фарби, стаканчик з чистою водою і папір. Не забудьте про палітру. На ній ви будете змішувати фарби. Якщо ні палітри, можна на щільному білому картоні.
2
Розташуємо водоспад в центрі композицій. Спочатку невеликими мазками по рядах пензлем проведіть округлені вертикальні мазки, чергуючи один за одним білий і синій кольори. Слідкуйте за тим, щоб гуаш була пересохла. Потім змішайте акуратно пензликом вертикальні мазки. Не змішуйте все до однорідного кольору, і не залишайте видимі сині смуги. Нехай буде плавно і місцями видна прозорість білої фарби. Чи не зафарбовуйте весь аркуш паперу, залишайте обидва краї аркуша білими (рис 1).
3
Широкими мазками намалюєте внизу водоспад а вируючу воду. Намагайтеся поверх темного синього кольору накладати мазками білий колір, акуратно місцями змішуючи їх. Тільки щоб не залишалося чистого, білого аркуша паперу. Коли водоспад ллється вниз, то від ударів з водою бризки летять на всі боки. Візьміть жорстку кисть, і кінчик пензля занурте в білу фарбу. Вказівним пальцем, вдаряючи об кінчик пензля, отримаєте бризки (рис 2).
4
Обабіч водоспад а намалюйте землю і каміння. Зеленим, коричневим і фарбою кольору охри мазками домалюємо землю. Можете кольору додавати по черзі, а можете відразу змішати в палітрі. Намалюйте блакитне небо над водоспад ом. Для цього змішаємо синю і білу фарби. Наносимо горизонтальними лініями і дайте висохнути. Потім білою фарбою трохи намалюйте хмари. Далі нагорі у водоспад а намалюємо ліс. Зелену фарбу змішайте з білою фарбою і додайте трохи синього, щоб відтінок відрізнявся від неба, прорисуйте вертикальну смугу лісу (рис 3).