Як обладнати гардеробну. гордероб в квартирі.

• Безлад в шафах з одягом зазвичай дратує. По старинці розставлені по всьому будинку шифоньєри відходять у минуле. Для систематичного вирішення питання зберігання одягу зараз використовують гардероби. Як же зробити гардероб в квартирі своїми руками, відокремивши частину житлового приміщення або передпокою?
Вам знадобиться
  • - Матеріал для організації перегородки;
  • - розсувні двері;
  • - освітлювальні прилади;
  • - набір інструментів для монтажу стінки.
Інструкція
1
Визначтеся з місцем розміщення вбиральні. Гардеробну можна зробити практично на будь-якому вільному ділянці квартири, площею від 2 кв.м. Підготуйте монтуємий блок, який представляє собою легку і міцну стіну з вбудованими в неї розсувними дверима.
2
Закріпіть стіни-дверний блок, відокремивши частину приміщення під гардероб. Висвердлите отвори для закріплення блоку по периметру стін, стелі та підлоги кімнати. Встановіть блок на місце і за допомогою анкерних болтів, закручених у висвердлені отвори, закріпіть його. В результаті у вас вийшла цілісна перегородка.
3
Змонтуйте світильники. Світильники всередині вбиральні найкраще встановити, спираючись на вашу фантазію і дизайнерські здібності. Головне, щоб освітлення гардеробної було достатнім для того, щоб повністю бачити її вміст.
4
Змонтуйте пристосування для зберігання одягу. Насправді, ваша гардеробна є такою ж кімнатою, як і всі інші, і потребує планування її інтер'єру. Продумайте, як ви розташуйте одяг всередині неї. Відокремте частина вбиральні під полки, які можна придбати і змонтувати на місці, або купити вже готове рішення у вигляді шафки або комода. У ньому буде зручно зберігати дрібні речі. Для розвішування одягу придбайте нікельовані трубки з кріпленнями. Трубки для плічок можна закріпити по стінках вбиральні. Тому перед тим, як купувати трубки, визначитеся з їх довжиною.
Зверніть увагу
При виборі місця під гардеробну остерігайтеся розташовувати її поблизу санвузлів або кухні. Зайва вогкість, яка є постійним супутником цих приміщень, може зіпсувати ваш одяг.
Корисна порада
Для того щоб полегшити собі процес відгородження частини кімнати під гардероб, попередньо зніміть розміри майбутньої перегородки і замовте в спеціалізованій компанії повністю весь блок з дверима, системою кріплень. Цим ви так само значно скоротите час на установку перегородки.