Як склеїти кулю.

Напевно, ви не раз замислювалися про те, як оригінально прикрасити будинок до свята або як прикрасити цінний подарунок близькій людині. Кращі прикраси виготовляються власними руками, і ви можете навчитися робити красиві і незвичайні кулі , склеїти які зможуть і дорослі, і діти. Такі кулі стануть яскравою прикрасою новорічного свята, дружньої вечірки та дитячого дня народження.
Вам знадобиться
  • - щільний папір (наприклад, ватман);
  • - нитки;
  • - клей;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - циркуль;
  • - ножиці.
Інструкція
1
На папері накресліть коло потрібного радіуса, а потім з центру кола прокреслите ще одну, радіус якої повинен бути в два рази менше радіуса основного кола. Через краю маленької окружності прокреслите рівносторонній трикутник, вписуючи його у велику окружність.
2
Візьміть ножиці і продавите контур трикутника по лінійці їх тупим кінцем. У вас вийдуть три округлих «вушка», які потрібно загнути. Використовуючи створену фігурку як шаблон, зробіть ще 19 гуртків з трикутниками, і загніть округлі краю.
3
Тепер візьміть клей ПВА і починайте склеювати деталі майбутнього кулі, склеюючи разом «вушка» деталей попарно. Склейте для початку п'ять заготовок, щоб отримати подобу п'ятикутника, після чого склейте ще чотири фігури, зміцнивши в ній петлю для підвішування кулі з нитки.
4
Продовжуйте з'єднувати деталі кулі так, щоб в кожній точці поєднувалося рівно п'ять трикутних деталей. Склеюють деталі до тих пір, поки вони повністю не приймуть кулясту форму. Заклейте останню пару «вушок», а до нижньої частини кулі за бажанням прикріпіть декоративну пензлик.
5
Такий кулю можна використовувати не тільки як інтер'єрне прикраса, але і як упаковку для подарунка - в цьому випадку вам потрібно вдосконалити «вушка», не склеює їх, а закріплюючи за допомогою спеціальних розрізів. Таким чином, людина, якій ви подаруєте подарунок, зможе розгорнути упаковку і дістати з неї будь-який предмет.