Як зробити сердечко з скріпок.

Романтичні сувеніри, що стосуються теми любові - це завжди актуальний подарунок, який ви зможете подарувати не тільки своїм дружинам, а й родичам і навіть дітям. Кожному буде приємно отримати невеликий романтичний сюрприз, зроблений власними руками - наприклад, маленьке сердечко . Виготовити будь-яку кількість таких сердечок ви зможете за короткі терміни - для цього вам будуть потрібні тільки червоні канцелярські скріпки.
Інструкція
1
Візьміть канцелярську скріпку і визначте, де розташована найдовша її частину. Акуратно зігніть цю частину, не деформуючи інші сторони скріпки так, щоб вийшов тупий кут - від 90 до 110 градусів. За допомогою пальців надайте скріпці остаточну форму сердечка, з'єднавши внизу гострим кутом її кінці.
2
Такі сердечка ви зможете прикріпити до листівки, закріпити на одязі або сумці, зробити з них оригінальна прикраса. Також ви можете зробити сердечка різних кольорів, використовуючи різнокольорові скріпки - не тільки червоні, а й жовті, зелені, помаранчеві та багато інших.
3
Потренируйтесь створювати сердечка з скріпок так, щоб у вас виходили швидкі й акуратні вироби. Через деякий час ви легко зможете на око визначати найдовшу сторону скріпки - саме від цього залежить, чи буде ваше сердечко акуратним.
4
Якщо ви хочете, щоб сердечко мало гострий нижній край, помістіть пальці якомога ближче до місця згину. Якщо помістити пальці далеко від місця згину, кінчик сердечка вийде заокругленим.
5
Намагайтеся використовувати тільки кольорові скріпки і не використовувати прості металеві - кольорові скріпки, завдяки м'якій оболонці, не тиснуть на пальці і легко згинаються.
6
Згинайте скріпку трохи більше, ніж на 90 градусів, щоб готове сердечко можна було закріпити на одязі, на фотографії або на листівці, але не перегніть його занадто сильно, щоб сердечко не вийшло завужені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bAXXDu5YjDI
Зверніть увагу
Канцелярська скріпка - серце. Зі звичайної канцелярської скріпки можна зробити незвичайну скріпку у вигляді серця. 1. Беремо скріпку і згинаємо своїми руками дріт у середній частині, як показано на фотографії. 2. Звертаємо увагу на довгий кінець скріпки, він повинен бути заправлений в тильну сторону. 3. Догібаем скріпку до потрібного кута.
Корисна порада
Одна з найпростіших виробів і в той же час дуже цікава. Процес створення сердечка з скріпок: Знайти найдовшу частину скріпки і її центр. Зігнути довгу частину на 90-110 градусів в площині скріпки не порушуючи інші частини скріпки. Так із звичайних скріпок можна робити сердечка, які приколюються до одягу, до комірам, рукавах, краях кишеньок, ремінцям і т.д. Особливо красиво зморитися, коли край одягу покриває цілий ряд сердечок.