Як накачати спину в домашніх умовах. Як навчитися плавоть на Спен.

  •  Красива і сильна спина - це не тільки краса, а й невід'ємний аспект вашого здоров'я. Привести спину в порядок і підтягнути її м'язи не так вже й складно - ви можете зробити це вдома, виділивши щодня не більше години на вправи.
  •  Хороший і ефективний спосіб підкачування м'язів спини - це вправи зі штангою і гантелями. Починайте з не дуже великої ваги, щоб не травмувати м'язи і зв'язки. Також уникнути травми допоможе правильний нахил корпусу під час виконання вправ - близько 75 градусів. Такий нахил правильно розподіляє навантаження і дозволяє уникнути розтягнень.
  •  Не давайте собі з самого початку серйозних навантажень. Починайте займатися поступово, збільшуючи навантаження і тяжкість гантелей з кожним разом. Якщо у вас вдома є турнік - підтягуйтеся на ньому так, щоб груди досягала поперечини. Це відмінне тренування не тільки м'язів спини, але і м'язів рук і плечей. Щоб розвивати широкі м'язи спини і плечові біцепси, піднімайте гантелю однією рукою, спершись протилежною рукою об ногу, зігнуту в коліні. Відводите лікоть руки з гантелей назад. Потім повторіть те ж саме з правою рукою.
  •  Ще один вид тренування - ходьба з тягою гантелей. Візьміть в кожну руку по гантелі і встаньте рівно, випрямивши спину. Піднімайте і опускайте гантелі в положенні стоячи, або в процесі ходьби по квартирі. Також підкачати спину вам допоможуть махи з гантелями або утяжелителями. Підніміть руки вгору і з силою махніть ними вперед, так, щоб вони опинилися на рівні колін. Під час виконання вправи ноги ставте на ширину плечей.
  •  Якщо ви хочете займатися на професійних тренажерах - відвідайте тренажерний зал, де вам нададуть кваліфіковану консультацію інструктора і фахівці, порекомендувавши потрібний рівень навантажень і простеживши за тим, чи правильно ви займаєтеся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DNYgxZ4ABys