Як побудувати мийку. побудувати мийку на дачі.

Відкрити свою справу, в тому числі і побудувати мийку , не так вже й складно, особливо якщо представляти орієнтири і відповідний хід дій. Як кажуть, хто попереджений - той озброєний.
Інструкція
1
Як для всякого справи необхідно спочатку визначитися з цілями, так і в справі побудови мийки теж спершу визначіться, для чого саме вам вона потрібна. Якщо ваша мета - довгий і прибутковий бізнес, то вам можна не займатися власне організацією будівництва і всього відповідного: буде достатньо вкласти в справу певну суму грошей і просто чекати прибутку, коли найняті працівники почнуть керувати вашим бізнесом. Або, може бути, ви хочете спочатку побудувати мийку і потім продати. Тоді вам дійсно слід представляти послідовність дій, адже їх хід визначає кінцева мета. Покроково розглянемо, як слід діяти, якщо мийку потрібно саме побудувати і упорядкувати.
2
Визначте, насамперед вашу, цільову аудиторію. Вам потрібно представляти, для якого контингенту ви будете працювати, які типи машин будете обслуговувати - легкові (іномарки і/або вітчизняні), позашляховики, вантажні, - всі ці пункти багато визначать надалі, включаючи і ціни на послуги.
3
Визначте тип вашої майбутньої мийки. Справа в тому, що від цього залежить навіть конструкція будівлі, адже якщо ви обслуговуєте легковий транспорт, достатньо буде 150 квадратних метрів з висотою до 2,3 м. А от якщо ви будете працювати з вантажівками, то площа повинна збільшитися втричі (з розрахунку одночасного обслуговування 2 авто, інакше просто не вигідно), а висота - піднятися до 4,8 м.
4
Продумайте і створіть робочий проект. Він необхідний для будівництва мийки з нуля або ж у разі відновлення орендованого для справи будівлі. Основна увага вам потрібно приділити комунікацій і системі водовідведення. Будувати на «голому» місці сенсу немає, тому намагайтеся розмістити об'єкт так, щоб врізку в водопровідну мережу можна було зробити без прокладки власної веткі.Прежде, ніж закладати нульовий цикл, узгодьте документи з компаніями-постачальниками послуг та контролюючими органами. Це, мабуть, найскладніший етап.
5
Приступайте до закупівлі матеріалів і обладнання для початку будівництва. Якщо ви будуєте з нуля, то вам потрібно буде оформити право власності на що зводиться зданіе.По закінченні будівництва здайте готову будівлю комісії та отримайте дозвіл на його використання.
6
Знайдіть працівників та обслуговуючий персонал.Разработайте разом з ними план майбутньої спільної роботи та стратегію залучення клієнтів. Це можна робити паралельно з оформленням бумаг.Когда мийка почне роботу і принесе перший дохід, виставляйте її на продаж як действующ бізнес.