Як зробити навіс з полікарбонату. Як зробити козирок над ганком.

Полікарбонат - один з найбільш зручних матеріалів для виготовлення різного роду навісів . Він створює прекрасний захист від вітру, дощу та інших негод. Знаючи, як його використовувати, ви можете своїми руками змайструвати і красиву арку для зберігання машини, і навіс для городніх грядок на дачі, і дитячу веранду.
Інструкція
1
Проведіть підготовчі роботи: складіть план або схему з точними размерамі.Продумайте форму навісу або даху. Професіонали часто рекомендують використовувати конструкції арочного типу - це вбереже місцевість від зайвого скапливания снігу або осіннього листя.
2
Замовте раму для навісу. Рама повинна не тільки витримати конструкцію, але і бути по можливості естетичною. Найпростіше підібрати або замовити для цього звичайні дошки або металеві прути, їх можна взяти з великих парників, до прімеру.Теперь можна приступати до самої роботи.
3
Розкроїте панелі. Полікарбонат добре ріжеться, не обов'язково використовувати циркулярні пилки з твердими сплавами, підійде і звичайна пила. Профілі надійно підтримайте або закріпіть, щоб не було вібрації. Видаліть стружку після різання.
4
Для буріння використовуйте стандартні гострі свердла. Буріте між ребрами жорсткості, відступаючи від краю панелі не менше ніж на 40 мм.
5
Закрийте торці панелей правильно: у вертикальному положенні нахиліть верхні торці панелей і герметично затягніть алюмінієвою стрічкою, можна самоклеящейся.
6
Нижні торці прикрийте перфорованої стрічкою. Вона буде перешкоджати проникненню пилу і стоку конденсату. Якщо ви вибрали аркову конструкцію, то закрийте перфорованої стрічкою обидва торця.
7
Використовуйте для з'єднання полікарбонатних панелей прозорі і кольорові профілі того ж матеріалу. Вони можуть бути нероз'ємними або збірними.
8
Вставте панелі 500-1050 мм шириною в пази профілів, які повинні відповідати товщині полікарбонату. Використовуйте в роботі саморізи, які повинні бути забезпечені термошайба.
9
Кутове з'єднання панелей здійснюється під прямим кутом полікарбонатними кутовими профілями - вони надійно утримують конструкцію, роблять з'єднання непомітним.
10
Забезпечте нейтралізацію температурного розширення матеріалів на останньому етапі роботи. Це необхідно, оскільки недотримання робіт влітку може деформувати навіс, а взимку - навіть зруйнувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j_hpFBo63JQ