Як очистити бетон.

Бетон - один з найпоширеніших будівельних матеріалів. Мабуть, немає жодного будинку вище двох поверхів, зведеного без застосування цієї суміші цементу, піску і води. Існує думка, що бетон настільки стійкий в зовнішніх впливів, що чищенні зовсім не піддається. Це не так.
Інструкція
1
Як свідчать закони хімії, багато речовин, зокрема застосовувані в будівництві та ремонті, руйнуються під дією агресивних середовищ, кислот, солей або їх компонентів. Велику роль відіграє те, яким саме речовиною забруднений бетон. Попередньо з'ясуйте, від чого саме ви будете його очищати. Залежно від цього, застосовуйте для чищення бетону певні хімічні сполуки. Запам'ятайте кілька правил.
2
Перед початком серйозної чистки використовуйте соляну кислоту. Вона зніме кілька перших шарів загальною бруду - пилу, наростів та іншого - і дасть вам можливість продовжити більш глибоку чистку.
3
Застосовуйте для бетону відомі вам універсальні розчинники, такі як: ацетон, бензин, спирт. Це оптимально і нешкідливо. В крайньому випадку підійдуть спеціальні засоби, до складу яких входять кислоти. Залежно від речовини, яким забруднений бетон, підберіть відповідний вид цих речовин.
4
Використовуйте для бистрозастивающіх і не піддаються растворителям речовин, наприклад, для епоксидної смоли, просту паяльну лампу. Попередньо надіньте захисну маску від чорного їдкого диму. Залишилося від процедури чорна пляма на бетоні видаліть звичайним миючим средством.Пріменіте в підходящих випадках і піскоструминну машину, проте будьте уважні - від неї є небезпека загоряння.
5
Не нехтуйте і таким методом, як шліфування. Вона особливо ефективна при твердих, сильно застигаючих речовинах і при великому обсязі забрудненої поверхні. Обробивши бетон таким чином, довершити процес очищення наждачним папером.
6
Не використовуйте для чищення бетону такий засіб, як універсальний розчинник - це речовина, можливо, і розчинить забруднення, але зашкодить сам бетон.