Як виправити бампер. Як самому виправить бампер.

Досить часто автомобілісти самостійно займаються ремонтом бамперів . Бампер може тріснути або пом'ятися при попаданні на нього дрібного гравію або каменів. Всю роботу можна виконати в звичайному гаражі.
Інструкція
1
Для початку відкрутіть бампер і зручно укладіть його. Необхідно зайнятися насамперед стикуванням «осколків». Для цієї мети найкраще підходить струбцина. Природно, оскільки бувають найрізноманітніші. Іноді вистачає однієї струбцини, а іноді необхідно дві або три.
2
За допомогою звичайного 60 ватного паяльника з внутрішньої сторони припаяйте шов. Далі вам потрібно арматура. Можна використовувати також скоби для степлера. Впаяти їх на відстані 3 міліметрів, а потім заплавьте шов. Після цього можна переходити до ремонту зовнішнього боку. На тому місці, де знаходиться шов, видаліть лакофарбове покриття «орбіталкой». Використовуйте коло Р240. Далі потрібно зробити пайку зовні.
3
Перейдіть до зачистки пропаяв і остиглого шва. Це можна зробити за допомогою кола тієї ж зернистості. Після зачистки обов'язково продміть шов стисненим повітрям. Далі вам знадобиться фен. З його допомогою подплавьте утворилися ворсинки на пластиці.
4
Отже, бампер вже має цілісний вигляд. Необхідно заздалегідь запастися шпаклівкою для пластику. Перемішайте її і нанесіть на шов гумовим шпателем. Будьте уважні, поверхня у бамперів досить рельєфна. У важкодоступних місцях шпаклівку можна наносити пальцем. Місця нанесення дайте просохнути. Далі необхідно зробити шліфування шпаклівки за допомогою кола Р120. Під грунт необхідно поміняти коло на Р240.
5
Грунт потрібно наводити в пропорції 3 до 1. Грунтовку наносите в 2 шари. У проміжку між нанесеннями виконуйте 15-хвилинну сушку. Після цього можна наносити проявочний шар. В якості проявлення найкраще підходить база темного кольору. Далі потрібно добре просушити місце обробки протягом 30 хвилин.
6
Тепер можна знежирити бампер і протерти липкою серветкою для пилу. Потім можна покрити бампер фарбою і лаком.