Як включити веб-камеру в ноутбуці Asus. Програма для веб камери для ноутбука.

Ще кілька років тому інтерактивні розмови на великій відстані здавалися фантастикою. Не всі могли дозволити собі міжнародні телефонні розмови. З розвитком комп'ютерних технологій у нас є можливість не тільки чути людину, але і бачити його в реальному часі: за допомогою домашнього комп'ютера і веб-камери.
Вам знадобиться
  • Ноутбук з вбудованою веб-камерою.
Інструкція
1
Виробник Asus намагається робити максимально зручні клавіатури на своїх ноутбуках - вони економлять місце, займане кнопками. Принцип скорочення кількості клавіш полягає в тому, що багато кнопки можуть виконувати декілька функцій, варто тільки перевести їх в інший «режим». Зверніть увагу, що на клавіатурі ноутбука Asus є спеціальна клавіша «Fn», виділена кольором. На інших, уже відомих кнопках також є кольорові значки. Справа в тому, що при натисканні та утриманні «Fn» можна задавати команди за допомогою додаткових функцій цих клавіш. Щоб швидко включити веб-камеру на ноутбуці Asus за допомогою клавіатури, натисніть і потримайте «Fn», одночасно з нею натисніть кнопку, на якій намальований фотоапарат. Поруч з веб-камерою відразу ж загориться зелена лампочка - сигнал про її активації, а на моніторі відкриється програма Life Frame.
2
Включити програму Life Frame, тобто веб-камеру на ноутбуці, можна і мишкою. Знайдіть ярлик програми на вашому комп'ютері. За замовчуванням він знаходиться на робочому столі. Клікніть на нього мишкою. Life Frame активована, можна використовувати веб-камеру.
3
Стандартної програмою ноутбуків Asus є Asus Camera Screen Saver. На новому, тільки що налаштованому ноутбуці вона так само знаходиться на робочому столі. Клікніть на ярлик Asus Camera Screen Saver, і включиться веб-камера. Однак це не програма для фотографій і спілкування, це лише демонстрація можливостей роботи веб-камери Asus.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kkAdWRi3Yso
Зверніть увагу
Якщо ви все-таки не можете включити веб-камеру, можливо, вам необхідно встановити відповідні драйвери.
Корисна порада
Найпопулярніші безкоштовні програми, що дозволяють спілкуватися в режимі реального часу, використовуючи веб-камеру, - Skype, Mail-агент і різні версії «асек»: QIP, ICQ, Miranda. Веб-камера ноутбука Asus може робити фото та відео зйомку, міняти колірні фільтри, редагувати фотографії.