Як залучати клієнтів по телефону. принципи рботи менеджера, Як шукати клієнтів.

Постійне залучення нових клієнтів - запорука успішного розвитку бізнеса.Какім же чином можна максимально ефективно використовувати для цього телефон? Існує таке поняття як телемаркетинг - прямий маркетинг, що проводиться по телефоном. Його цілями можуть бути: пошук нових споживачів послуг фірми, актуалізація інформації або отримання нової, проведення опитувань, анкетірованія.Ісходящій телефонний обдзвін бази потенційних клієнтів проводять підготовлені телеоператори, навчені основним принципам телемаркетингу.
Інструкція
1
Використовуйте Left-модель залучення. «Бойові балакуни» групи телемаркетингу здійснюють динамічний «чес» бази даних. Поставте оператору план по дзвінках на годину; перевіряйте якість проведених первинних дзвінків; фіксуйте етапи «воронки продажів». Окрему увагу приділіть збору інформації з можливим запереченням. У професійного телеоператора відмов з розривом розмови практично не буває. Телеоператори проводять актуалізацію контактів, а також з'ясовують інформацію по формату клієнта і його потреби. Т.ч., менеджеру з подальшої розробки передаються добре підготовлені контакти дійсно зацікавилися потенційних споживачів. А вже остаточний «вихлоп» у вигляді замовлень залежить насамперед від професіоналізму менеджера з продажу.
2
Використовуйте top-модель залучення. Крім первинного дзвінка і з'ясування контактів, телеоператор проводить первинні переговори, ініціює продаж, скрупульозно виявляючи подальші наміри потенційного замовника. Фактично оператор вже збирає параметри першого пробного замовлення наміченого клієнта, а також збирає інформацію щодо можливого обсягу майбутньої роботи з новим споживачем.
3
Заздалегідь отформатируйте «холодну» базу даних. Наприклад, відберіть контакти компаній не тільки потрібної спеціалізації, але і з заданим параметром, наприклад, «чисельність співробітників компанії». Великі холдингові, мережеві компанії - можуть відразу передаватися в корпоративний відділ (т.зв. «довгограючі» продажу).
4
Приділіть велику увагу при роботі з менеджерами, оскільки вони часто «засипаються», дійшовши до етапу відпрацювання сумнівів клієнта.
5
Освойте техніки виявлення «потреб» потенційного замовника. Часто менеджери роблять помилку - відразу переходячи до етапу «презентації комерційної пропозиції», витрачаючи свій час, і викликаючи негатив непрофесіоналізмом.
6
Важливо - наявність у відділі продажів клієнтської CRM-системи. CRM - дослівно «Система взаємовідносин з клієнтами», в якій фіксується вся вхідна інформація про споживача, а також відбивається «План подальших дій». Але можна фіксувати всю інформацію і в звичайний файл Excel, щоб не втрачати час.
7
У момент «холодного» залучення зафіксуйте всю «вхідну» інформацію про потенційного клієнта: формат; спеціалізація; плани розвитку. Надалі це дозволить заощадити час на роботу з менш перспективними споживачами.