Як підтягнути ремінь генератора на Калині. підтяжка ременя генератора калина.

Якщо після запуску остиглого двигуна або при різкому натисканні на педаль акселератора з-під капота чути свист, то це свідчить про слабкий натягу ременя генератора , який необхідно підтягнути.
Інструкція
1
Поставте автомобіль на ручне гальмо, щоб він не зрушив з місця, коли ви будете виконувати роботу. Перевірте, заглушений Чи двигун і виймуть Чи ключ запалювання. Також не забудьте від'єднати негативний дріт від клеми акумуляторної батареї. Після цього акуратно підніміть капот і знайдіть ремінь генератора . Спочатку перевірте його на наявність тріщин, розривів та надмірної витягнутості.
2
Візьміть в руки штангенциркуль або звичайну лінійку і натисніть на ремінь в сторону його звуження. Сильно тиснути не треба, нормальним буде зусилля в три-чотири кілограми, якого можна досягти, якщо натиснути великим пальцем з середньою силою.
3
Тримаючи ремінь в натиснутому стані, виміряйте відстань, на яке відбулося відхилення. Якщо це значення перевищує 10 міліметрів, то необхідно виконати підтягування ременя. Іншим показником нормально натягу ременя служить його поворот тільки на 90 градусів, який виконується за допомогою всього двох пальців. Якщо його можна повернути на більший кут, то також потрібно підтягнути ремінь.
4
Візьміть торцевої ключ на 17 мм і з його допомогою акуратно ослабте гайку, за допомогою якої кріпиться генератор на натяжна планці. Тепер, використовуючи монтажну лопатку або звичайну монтировку, повільно відсувайте двигун від генератора до такої міри, поки ремінь не буде достатньо натягнутий. Потім, не змінюючи положення генератора , закрутіть гайку, яку ви нещодавно відкрутили.
5
Слідкуйте за тим, щоб під час фіксації, навантаження залишалася колишньою, і не відбувалося зміщення ременя від потрібного положення. Для забезпечення найкращого результату затягніть гайку фіксації з моментом, який повинен бути не менше 30 Н/м. Пам'ятайте, що рекомендується перевіряти натяг ременя через кожні 10 тисяч кілометрів пробігу, а при необхідності і раніше.
Ослаблений ремінь приводу генератора починає пробуксовувати на шківах, видаючи свистячий звук в момент збільшенні навантаження в електричній мережі автомобіля. Вдобавок знижується ККД генератора, який вже не в змозі виробити зарядний струм достатньої сили для повноцінного подзаряда акумуляторної батареї.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 13 мм,
  • - гайковий ключ на 10 мм.
Інструкція
1
Якщо в автомобілі з'явилися зазначені ознаки, то це означає, що настав час для перевірки натягу ременя генератора, і швидше за все для його підтягування.
2
Відповідно до рекомендацій заводу-виготовлювача ремінь приводу генератора не повинен прогинатися більш ніж на 10 мм при натисканні на нього зверху із зусиллям, рівним 10 кгс.
3
В тому випадку, коли виникла необхідність підтягування зазначеного ременя, то за допомогою ключа на 13 мм послаблюється затяжка гайки кріплення генератора до натяжна металевої планки.
4
Потім трохи відпускається гайка кріплення генератора до кронштейну двигуна.
5
Тепер приступаємо безпосередньо до натягнення самого ременя.
6
Ключем на 10 мм правим обертанням прокручуємо гвинт регулювання натягу ременя, при цьому контролюючи прогин ременя, натискаючи на нього великим пальцем руки.
7
Домігшись нормативу, затягуються болти кріплення генератора до натяжна планці і до кронштейну двигуна.
Корисна порада
Якщо протягом декількох днів знадобилося повторне підтягування ременя генератора, то його необхідно замінити новим.