Як поміняти радіатор грубки ВАЗ 2109. Як поміняти кран отопітеля ваз 2109.

При поганому прогріванні салону або при витіканні охолоджуючої з обігрівача салону необхідно провести заміну радіатора грубки по причині його негерметичність.
Інструкція
1
Повністю відкрийте кран отопітеля салону і злийте охолоджуючу рідину з системи. Потім зніміть панель приладів, для цього спочатку відключіть провід від негативної клеми акумулятора. Поверніть колеса, щоб вони встали прямо. Після чого від'єднайте трос приводу від коробки передач і тягу повітряної заслінки.
2
Зніміть ручки управління обігрівачем, перемикач вентилятора і від'єднайте накладку. Після цього відключіть все колодки з проводами, а саме: колодку протитуманних ліхтарів, аварійної сигналізації, зовнішнього освітлення, обігріву заднього скла, підсвічування прикурювача.
3
Відкрутіть гвинти, за допомогою яких кріпиться панель управління обігрівачем і козирок над приладами. Акуратно витягніть прилади з панелі, попередньо від'єднавши трос спідометра, шланг штуцери і колодку з проводами. Зніміть ручку гидрокорректора світла, потягнувши її на себе, і відверніть гайку, що кріпить гніздо коректора фар. Потім зробіть зняття рульового колеса і перемикачів.
4
Вийміть замок запалювання разом з трубою рульової колонки, зніміть ручку з тяги (підсос), після чого відключіть гвинти, що кріплять направляючу тяги до приладової панелі. Відверніть гвинти, за допомогою яких панель приладів закріплена з лівого боку. Те ж саме зробіть і з правого краю. Не забудьте про кріплення в речовому ящику. Після цього акуратно потягніть панель на себе і витягніть її.
5
Знайдіть з правого краю обігрівача салону гвинт, яким закріплено хомут тяги заслінки, що відповідає за обігрів скла. Відверніть його. Вийміть радіатор грубки з опалювача, для цього відкрутіть три болта кріплення. Після вилучення радіатора, звільніть хомути, які кріплять шланги і зніміть їх з патрубків. Почистіть щіткою радіатор від пилу і бруду, а при серйозній проблемі замініть його.
Зверніть увагу
Ослабьте хомути кріплення шлангів і зніміть їх з патрубків радіатора грубки. Якщо радіатор грубки сильно забруднений, очистіть радіатор грубки власний щіткою. повітряний фільтр ваз заміна глушника ваз 2108 фільтр тонкого очищення палива ремонт бензонасоса ваз 21099 заміна резонатора ваз 2109.
Корисна порада
Піч автомобіля має велику кількість деталей, щоб визначити чи потрібна заміна радіатора грубки на ВАЗ 2109 або ж іншій частині грубки, варто знати несправності грубки. Також досить часто проводиться заміна радіатора грубки, усунення несправностей даного вузла - це не тільки питання комфорту водія і пасажирів. В холодну пору року відсутність обігріву в салоні призводить до того, що скло в машині будуть пітніти, а значить, видимість може істотно погіршитися.