Як зробити об'ємну чубок. Як зробити плоску струмінь.

Вдало підібрана чубчик зможе оживити зачіску і дозволить виправити певні особливості особи. Об'ємна пишна чубчик завжди виглядає незмінно стильно, а також особливо вдало гармонує з градуйованими стрижками, з усілякими варіантами універсального бобу і з довгим волоссям. Для створення пишної, об'ємної чубчика необхідно вкоротити чималу частину волосся.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - мус, пінка або гель для волосся;
  • - кругла щітка.
Інструкція
1
Найлегше зробити об'ємну чубок на товстих і густих волоссі, але найбільшу користь вона приносить тонким плоским пасмам. Об'ємна чубчик, особливо зі складним колоруванням, візуально збільшує об'єм волосся.
2
Спочатку, щоб зробити собі об'ємну чубок , нанесіть на трохи вологе волосся трохи мусу, гелю або пінки і укладіть з використанням круглої щітки і фена. Якщо ви хочете об'ємну, але пряму і плоску чубок , то направляйте струмінь повітря фена слідом за плоскою щіткою зверху вниз.
3
Об'ємні чубчика бувають різні. І перед тим, як приступити до самої укладанні, необхідно визначити, яка чубчик для вас підійде найкраще. Приміром, якщо у вас неширокий низький лоб, вам підійде густа (узята практично від верхівки), глибока (вистрижених майже до вух) челка.Об'емная чубчик нижче брів зможе відвернути увагу від великого носа, а жінкам з дрібними рисами обличчя підійде пишна об'ємна чубчик , зачесане набок.Еслі у вас високий лоб, чубок не потрібно робити надто густий, це призведе до диспропорциональности особи. Широкому особі підійде менш глибока об'ємна чубчик, із закругленими або отфілірованнимі угламі.Не завжди дозволяють зробити об'ємну чубок кучеряве волосся.
4
Об'ємна чубчик в стилі пін-ап: зберіть все волосся в один гладкий пучок і закріпіть його на потилиці. Чубок спочатку начешіть, потім підкрутіть за допомогою щипців, до появи красивого завитка по краю і закріпіть лаком.
5
Об'ємна чубчик в стилі кінодіви: накрутіть волосся, оброблені мусом, на великі бігуді, висушіть за допомогою круглої щітки. Сформуйте бічний проділ, а потім покладіть пишну чубок на праву сторону.
6
Об'ємна чубчик в стилі року 80-х років: ретельно начешіть все волосся, піднімаючи вгору, включаючи чубок . Після цього, обробіть начесало гелем сильної фіксації.
Корисна порада
Для того, щоб зробити об'ємну чубок, не використовуйте лак або мус сильної фіксації, використовуйте легкий мус або віск.
Мода має властивість повертатися. Старі добрі начісування на чубку прямо з дев'яностих приходять назад у сьогоднішній тренд. Взагалі, чубчик може кардинально змінити будь-яку зачіску. Попрацювавши над нею, можна не тільки виявитися в центрі уваги на вечірці, але і помолодшати. Нескінченну кількість варіантів укладання дає привід для експериментів над своїм образом. Волосся найбільше піддаються різним видозмінам - забарвленні, укладанні, лаку, випрямленню або завивці. Начісування найбільш травмує волосся. І тому, щоб цього не відбувалося, важливо слідувати нескладним правилам.
Вам знадобиться
  • - лак для волосся або гель для укладання;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Перед тим як робити начісування, вам необхідно вимити волосся. Потім ретельно розчешіть і висушіть їх феном або просто дочекайтеся повного висихання. Ні в якому разі не робіть начісування на вчорашню укладку, це може серйозно пошкодити волосся, зробити їх ламкими і млявими.
2
Виберіть невелику пасмо волосся на чубку. Натягніть її, тримаючи пальцями за кінчики. І повільно, гребінцем з частими зубцями, зверху вниз начесиваете.
3
Розчісувати потрібно тільки зверху вниз, щоразу виймаючи гребінець з прядки. Не робіть різких рухів, бо гребінець може заплутатися у волоссі, при цьому заплутуючи саме волосся.
4
Таким же чином начешіть всі наступні пасма на вашій чубчику, укладаючи їх як вам подобається. Пам'ятайте, що потрібно начісувати поступово, беручи невеликі пасма. В іншому випадку ви можете запитати волосся, або ж ваша укладання буде триматися недовго.
5
Для того щоб чубчик просто трохи підвелася і придбала потрібний вам обсяг, начешіть її тільки з внутрішнього боку за тим же принципом.
6
Щоб чубчик трималася якомога більше часу, сбризнете її лаком для волосся або перед начосом обробіть її спеціальним гелем для укладання. Перед тим як лак висохне, додайте їй потрібну форму.
7
За бажанням доповніть вашу зачіску аксесуарами: стрічками, шпильками, обідками. Це додасть ваше зачісці якусь родзинку.
8
Пам'ятайте, що при будь укладанні волосся відчувають сильний стрес, тому перед сном змивайте всі засоби для фіксації і хоча б раз на тиждень робіть маски або мийте їх різними настоями, наприклад, з кропиви. Це допоможе зберегти волоссю здоров'я.
9
Правильно начесать чубчик створить потрібний вам образ. Ви можете стати ким завгодно, від жінки-вамп до невинного янголятка. Не бійтеся змінюватися, експериментувати і дивувати оточуючих вас людей.