Як налаштувати сітку між двома компами.

З'єднання дух комп'ютерів - найпростіший приклад мініатюрної локальної мережі. Труднощі можуть виникнути лише в тому випадку, якщо є необхідність забезпечити обидва комп'ютера доступом в інтернет.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель
  • Wi-Fi адаптери
Інструкція
1
Перше, що вам потрібно зробити, це вибрати тип з'єднання комп'ютерів. Найдешевшим і простим в налаштуванні варіантом є кабельне з'єднання ПК. Якщо у вас з якоїсь причини немає можливості з'єднати комп'ютери за допомогою кабелю, то вам будуть потрібні Wi-Fi адаптери.
2
Почнемо з найпростішого способу. Придбайте мережевий кабель потрібної довжини. З'єднайте їм обидва комп'ютера або ноутбука. Для цього в кожному з них повинен бути хоча б один вільний роз'єм в мережевій карті.
3
Спочатку налаштуйте той комп'ютер, який підключений до інтернету. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Знайдіть значок нової локальної мережі. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і перейдіть до пункту «Властивості». Знайдіть протокол інтернету версії TCP/IPv4 і натисніть кнопку «Налаштувати». Введіть 192.168.0.1 в поле «IP-адреса». Інші пункти можна не заповнювати.
4
Відкрийте властивості підключення до інтернету. Знайдіть вкладку «Доступ» і клікніть по ній. Напроти пункту "Дозволити доступ до мережі інтернет комп'ютерам локальної мережі ...» встановіть галочку. Вкажіть ім'я мережі, для якої ви хочете дозволити доступ в інтернет.
5
Перейдіть до другого комп'ютера. Відкрийте настройки мережі, як це описано в попередньому кроці. Заповніть поле «IP-адреса» числами 192.168.0.2. В поля «DNS-сервер» і «Основний шлюз» введіть адресу першого комп'ютера.
6
Якщо ж ви вирішили створити бездротове підключення, то придбайте два Wi-Fi адаптера. Краще використовувати пристрої, що підключаються через порт USB, так як їх простіше встановлювати. Підключіть по одному адаптеру до кожного комп'ютера. Встановіть потрібне програмне забезпечення.
7
Відкрийте пункт «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати» і виберіть пункт «Створити підключення комп'ютер-комп'ютер». Натисніть кнопку «Далі», введіть ім'я та пароль для вашої мережі. Змініть настройки мережі, як це описано в кроках 3 і 4.
8
Перейдіть до другого комп'ютера. Підключіться до створеної вами мережі. Налаштуйте мережу способом, описаному в п'ятому кроці.