Як підключити два комп'ютера до одного модему. кабель між комп'ютером і мадемом.

Отримати доступ в інтернет з декількох комп'ютерів, використовуючи один модем, не так-то просто. На відміну від маршрутизаторів, багато ADSL-модеми мають всього один порт для підключення мережевого кабелю.
Вам знадобиться
  • свитч
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Існує два різних варіанти підключення двох комп'ютерів до ADSL-модему. Обидва вони не зовсім зручні і мають низку переваг і недоліків.
2
Розглянемо ситуацію, в якій вам потрібно створити локальну мережу між комп'ютерами, підключивши їх до одного модему. Недолік цього методу в тому, що ви не зможете одночасно отримати доступ в інтернет з обох комп'ютерів.
3
Підключіть ADLS-модем до мережного концентратора. Останній з'єднайте з кожним комп'ютером мережевим кабелем. В даному випадку вам підійде найпростіший свитч формату «1 вхід і 2 вихід». Налаштуйте обидва комп'ютера у відповідність до вимог вашого провайдера. Мінус методу в тому, що підключитися до інтернету ви зможете тільки з одного комп'ютера.
4
Якщо вам потрібна наявність доступу в інтернет з обох комп'ютерів одночасно, то підійде другий метод. З'єднайте між собою два комп'ютери мережевим кабелем. Один з ПК з'єднайте з ADSL-модемом.
5
Відкрийте настройки локальної мережі між комп'ютерами на першому ПК. Виберіть «Протокол інтернету TCP/IP». Заповніть поле «IP-адреса» значенням 192.168.0.1. Натисніть Tab для отримання адреси подсети.
6
Відкрийте властивості підключення до інтернету і перейдіть у вкладку «Доступ». Дозвольте доступ до мережі інтернет для локальної мережі між комп'ютерами.
7
Відкрийте настройки локальної мережі на другому комп'ютері. В поле «IP-адреса» введіть 192.168.0.2. Введіть адресу першого комп'ютера в поля «Основний шлюз» і «Бажаний сервер DNS».
8
За такої схеми настройки мережі ви зможете отримувати одночасний доступ в інтернет з обох комп'ютерів. Мінус же методу в тому, що для доступу у всесвітню павутину з другого комп'ютера, перший повинен бути включений, а підключення з інтернетом - активно. Тому в якості основного комп'ютера слід вибрати саме той, який включений частіше.