Як визначити розмір сноуборда. Як робити трюки на сноуборді.

Якщо ви вирішили зайнятися таким захоплюючим видом спорту, як сноубординг, то, насамперед, варто почати з вибору підходящої дошки. А це значить, що потрібно розуміти, якою має бути ростовка сноуборда , відповідного саме вам.
Вам знадобиться
  • сноуборд
Інструкція
1
Визначтеся з моделлю дошки. На вибір повинні вплинути наступні фактори: наскільки добре ви вмієте кататися, ваш стиль катання, вік і стать. В даному питанні найбільш доцільно порадитися з консультантом в магазині.
2
Визначтеся з ростовкой дошки (її довжиною від хвоста до носа). Цей параметр завжди написаний в супроводі до виробу і зазначений в сантиметрах. Іноді після сантиметрів стоїть знак "+" (150+). Такі дошки підійдуть для людей з великою вагою або ж з великим розміром ноги. Розрахунок проводиться відповідно до ваших параметрами.
3
Дізнайтеся своє зростання, потім відніміть з нього п'ятнадцять сантиметрів (якщо ви відрізняєтеся щільним статурою, то віднімаємо десять сантиметрів, а якщо навпаки - занадто тендітним, то двадцять).
4
Якщо ви тільки починаєте кататися, то з отриманого результату слід відняти ще десять сантиметрів, якщо ваш рівень можна визначити як середній, то п'ять сантиметрів.
5
Тепер визначитеся з вашому стилем, якщо це фрірайд, то слід до отриманого результату додати п'ять сантиметрів, а якщо це фристайл - то навпаки, відняти 5 сантиметрів. Отримана цифра - необхідна вам ростовка.
6
Якщо ви не знаєте своє зростання, то скористайтеся наступним методом: поставте дошку на хвіст і підійдіть до неї впритул. Якщо її висота знаходиться на рівні ключиць, то така дошка підійде для початківців, людей з малою вагою (підлітків), а також тим, хто воліє придбати дошку для виконання всяких стрибків.
7
Якщо дошка доходить вам до підборіддя, то її слід придбати в тому випадку, якщо у вас вже не початковий рівень підготовки. Втім, така ростовка так же годиться для виконання різних трюків.
8
Якщо дошка на рівні вашого носа, то її слід купувати лише професіоналам або ж людям щільної статури.