Як пов'язати новорічний костюм бджоли.

Акуратно виконаний своїми руками маскарадний наряд завжди виглядає оригінальніше і затишніше будь, навіть самого дорогий, фабричної моделі. Щоб створити по-справжньому неповторну річ, зовсім не обов'язково бути досвідченою умільці. Для початку спробуйте зв'язати до новорічної ялинки простий дитячий костюм бджілки. Він складатиметься з жилета (короткого або подовженого) і шапочки.
Вам знадобиться
  • - фасонная пряжа темно-коричневого і оранжевого кольору;
  • - дві в'язальні спиці;
  • - праска з функцією пара;
  • - марля;
  • - голка для виконання з'єднувальних швів;
  • - аплікація або інші декоративні елементи за бажанням
Інструкція
1
Підберіть підходящу фасонну (або іншу ефектну) пряжу - від її структури і естетичних якостей багато в чому буде залежати кінцевий результат вашої роботи. В'язане полотно повинно бути пухнастим, еластичним, м'яким і приємним на дотик - вдягатися в'язаний костюм буде на тонку бавовняну майку, малюк повинен відчувати себе комфортно. Для в'язання маскарадного вбрання з ниток складної структури вибирайте спиці крупного розміру (від №№ 3-3,5 і більше).
2
Зв'яжіть коротку безрукавку для хлопчика або ж довгу (безрукавку-туніку) для дівчинки. Розрахуйте щільність в'язання та наберіть потрібну кількість петель на спиці. Роботу починайте зі спинки, виконуючи хусткової в'язки (у всіх рядах - тільки лицьові петлі). Щоб вийшов новорічний костюм , прикрашений широкими смугами шириною в 5-6 см, чергуйте темно-коричневу і помаранчеву робочі нитки.
3
Зробіть пряме полотно до початку пройми рукавів; при цьому індивідуально відкоригуйте необхідну довжину майбутнього маскарадного вбрання. Для пройм потрібно закрити на початку лицьового ряду (а потім і на початку наступного виворітного) по десятку петель.
4
Зробивши пройми, продовжуйте в'язати смугасту коричнево-помаранчеву спинку до початку горловини. Останні 5-6 см деталі необхідно обробити гумкою 1х1 і закрити петлі в виворітного ряду. В'язаний костюм буде виглядати більш завершеним, якщо кольори низу полотна і горловини збігатимуться.
5
В'яжіть передню частину новорічного вбрання бджоли точно по викрійці готової спинки вироби. Зверніть увагу на те, що кордони чергуються кольорових смуг в обох деталей повинні збігатися між собою.
6
Пропрасуйте готові спинку і передню частину костюм а бджоли через шматок зволоженою марлі. Акуратно виконайте з'єднувальні шви на плечах так, щоб залишився великий горизонтальний виріз горловини.
7
Наберіть петлі, починаючи від кута пройми спинки вироби, по всій довжині і до закінчення пройми переду. Зв'яжіть гумку 1х1 - вона повинна скласти єдине ціле з вирізом новорічного костюм а.
8
Приступайте до роботи над головним убором з помаранчевої пряжі. По лінії чола обмірте сантиметром окружність голови і розрахуйте необхідну кількість петель, виходячи з вашої щільності в'язання. В'язати шапочку «бджілки» рекомендується гумкою 2х2. Працюйте до початку заокруглення верхівки, при цьому уточніть потрібний розмір виробу індивідуально.
9
Починайте закругляти верх шапки в лицьових рядах: пров'яжіть дві петлі спільно через кожні 10; 8; 6; 4; 2 петлі до тих пір, поки на робочих спицях не залишиться всього декілька петельок. Затягніть їх ниткою і виконайте задній шов виїзного головного убору. При бажанні можна прикрасити його перед аплікацією із зображенням бджоли або навіть змайструвати шапочку з тканини і пришити до неї вушка (набиті синтепоном) з помпончікамі на кінцях.
10
Вам залишилося тільки підібрати в комплект до вязаному костюм у бджоли помаранчеві або коричневі однотонні колготки і помаранчеві тапочки з фіксуючою резинкою.
Корисна порада
Перш ніж пов'язати до новорічної ялинки костюм, необхідно з'ясувати, де саме і в яких умовах буде проходити святковий ранок. Якщо в приміщенні буде жарко, не варто вбиратися в виріб з вовняної пряжі. В цьому випадку краще змайструвати костюм бджоли з тканини або ж зв'язати його гачком з бавовняних ниток.