Як плавити мідь.

Щоб розплавити мідь , як втім, і будь-який інший метал краще користуватися спеціальним обладнанням і працювати під керівництвом майстра. Але якщо обставини вас змусили зайнятися плавкою металу будинки, то зробіть спеціальну плавильну піч.
Інструкція
1
Піч для плавки металу в домашніх умовах розробив учений металург Є.Я. Хомутов. За основу печі візьміть звичайну вогнетривку трубу довжиною 300 мм.
2
З обох кінців труби зробіть по два отвори (замкових), щоб прикріпити нихромовую нитка. Нихромовая нитка є нагрівальним елементом, прикріпити її треба разом з шматком шнура, який буде охороняти витки дроту при намотуванні.
3
Використовуючи формулу L = RxS обчисліть довжину нитки, де опір нагрівального елемента нагрівання -R, S - перетин дроту (нихромовой); питомий опір ніхрому -р і дорівнює 1,2; шукана довжина - L.
4
Проволоку разом зі шнуром намотайте у вигляді спіралі і обмажте рідким склом. Потім провідник видаліть, спіраль обмотайте азбестом.
5
Зробіть датчик температури. Візьміть хромелевую і алюмелеві дріт, скрутіть їх один з одним. До одного кінця скрутки приєднаєте провід йде від трансформатора (ЛАТРа). Регулятор трансформатора поставте на нульовий розподіл.
6
Візьміть діелектричну поверхню і насипте графітовий порошок і буру (пропорція 5/1) .Інший дріт від трансформатора підключіть до місця пайки. Воно вказано на малюнку.
7
Зліва розташований датчик температур. 1). трансформатор (ЛАТР), 2) .на затиску перший контакт, 3). від ЛАТРа другий контакт, 4,5). хромелевая і алюмелеві дріт, 6). чашка з речовини, який погано проводить струм, 7). склад (суміш) з бури і графіту, 8). скрутка двох проводков (спаюється).
8
На кілька секунд подайте струм. На місці контакту повинен з'явитися кулька розплаву. Робочу частину термопари вмонтуйте в кришку печі і підключіть до мілівольт, який розрахований на 500 мілівольт.
9
Шкалу заново отградуіруйте, орієнтиром може служити точка плавлення різних металів. Цю операцію проводите вже в готовій печі. Верхню кришку печі і дно зробіть з глини (шамотної). Піч можна доповнити оглядовим віконцем зі спеціального скла.
10
1) термоізоляція азбестова 2). труба з глини, 3). спіраль нихромовая, 4). кришка (верхня), 5). вихід нихромовой нитки (дроту), 6). термопари, 7). милливольтметр, 8) под.Еслі шихту буде завантажувати безпосередньо в саму піч, а не в тиглі, то внутрішню частину печі обмажте графітової пастою. Пасту замішайте на рідкому стекле.Прі роботі з такою піччю дотримуйтесь техніку безпеки.
Якщо у вас виникла необхідність розплавити метал для будь-яких цілей, ви зіткнетеся з низкою проблем, які можна вирішити і все одно виконати дану процедуру власними руками. Наприклад, розплавити мідь не так складно, як багато інших матеріалів. І при бажанні це цілком реально зробити самому.
Інструкція
1
Знайдіть спосіб домогтися температури більше, ніж 1083 градуса за Цельсієм. Дана температура необхідна для того, щоб мідь почала плавиться. Не вірте історіям про те, як люди змогли розплавити мідь на багатті в консервній банці або шматочок мідного дроту на ложці, використовуючи тільки запальничку. Навіть якщо їх історії реальні, висновок можна зробити один - це була не мідь .
2
Скористатися можна доменною піччю, якщо така мається там, де ви живете або якщо у вас є можливість скористатися їй. Перш ніж знімати в оренду піч, переконайтеся, що вона може нагріватися до потрібної вам температури і в ній є можливість регулювання спека, так як не можна, щоб мідь починала скипати. Потрібно вміти балансувати між температурними перепадами.
3
Спробуйте спорудити піч для виплавки вдома самостійно. Зробити будинки піч для плавлення можна з підручних матеріалів. Схеми, за якими роблять такі печі, є на кожному спеціалізованому форумі. Найпоширеніша конструкція створюється з використаного вогнегасника. Якщо ви вибрали цей варіант, тоді відпиляйте головку вогнегасника і приробити закривається кришку. Обробіть внутрішню частину глиною і встановіть плавильний елемент, придбати який можна в спеціалізованих магазинах.
4
Пам'ятайте, що форма, коли буде проведений затоку розплавленої міді, повинна мати велику температуру плавлення, ніж сама мідь .
5
Не забувайте про азотну середу, яку потрібно створити для успішного плавлення, в іншому випадку ви можете попросту витратити матеріал.