Як розмістити фотографії на стінах. Як розмістити квіти на стіні квартири.

В останні роки фотографія стала доступним і масовим захопленням. Практично у кожного є цифровий фотоапарат, а багато хто йде ще далі - відвідують курси фотографів, купують хорошу техніку і будь-якими шляхами вдосконалюють свою майстерність. Природно, найкращі фотографії хочеться продемонструвати всім знайомим. Але для цього їх потрібно ще й вдало вписати в інтер'єр.
Вам знадобиться
  • - рамки
  • - паспарту
  • - мушлі
  • - засушені квіти
  • - дрібні камені
  • - акрилова фарба
  • - журнали
  • - обгортковий папір
  • - мотузка
  • - прищіпки.
Інструкція
1
Найсильніша акцент на фотографії робиться в тому випадку, якщо вона одна. Візьміть найдорожчу для вас фотографію і повісьте на стіну. Важливо, щоб стіна була максимально незахаращених, на ній не висіли полиці, годинники та інші предмети інтер'єру. Також для єдиною фотографії можна підібрати химерну, кидається в очі рамку, що небажано робити, якщо ви вирішили повісити кілька фото.
2
Якщо ви повернулися з поїздки і збираєтеся ще довго вдаватися до спогадів про неї, відберіть кілька фотографій, які ви привезли з подорожі, і прикрасьте стіну ними. Для оформлення фотографій придбайте в магазині порожні дерев'яні рамки і перетворіть їх. Краще всього, якщо ви будете використовувати черепашки, засушені квіти і красиві камінці, привезені вами з поїздки. Також можете розмалювати рамки акриловими фарбами. Приміром, якщо ви хочете повісити фотографію з зображенням моря, рамку можна пофарбувати в блакитний колір, намалювати на ній хвилі і риб.
3
Якщо ви вирішили повісити дитячі фотографії , підійдуть яскраві рамки і паспарту. Ви можете зробити їх самі зі старих журналів або яскравою обгорткового паперу.
4
Якщо вам не шкода віддати всю стіну під фотографії , роздрукуйте стопку фото однакового розміру, а потім, немов плиткою, «облицюйте» ними всю стіну. Таку композицію краще влаштувати в коридорі або вітальні.
5
З фотографій можна зробити не просто вдале доповнення інтер'єру, але і дати на них яскравий акцент. Підберіть рамки в тон фіранкам, або навпаки, виберіть колір, який буде різко контрастувати з кольором шпалер на стіні кімнати, куди ви вирішили помістити фотографії . Ваші гості ні в якому разі не обійдуть своєю увагою таку композицію.
6
Натягніть вздовж стіни мотузку і прикріпіть до неї фотографії за допомогою спеціальних різнокольорових «прищіпок». Плюс такого розміщення фотографій в тому, що ви можете міняти знімки хоч кожен день.
Зверніть увагу
Уникайте розміщувати фотографії «пірамідою» - у порядку зменшення або збільшення розмірів фотографій. Такі композиції виглядають в інтер'єрі вкрай непривабливо.