Як написати психологічну характеристику.

Вам необхідно написати психологічну характеристику на вашу дитину, і ви не розумієте, навіщо це потрібно робити? Дуже часто подібна характеристика потрібно для вступу в школу. Вона використовується для ознайомлення з вашою дитиною і для підбору методів виховання з урахуванням індивідуальних особливостей. Так як написати психологічну характеристику ?
Інструкція
1
Як правило, для заповнення характеристики вам надають зразок. У багатьох установах вони різняться, але завжди є кілька загальних пунктів. Ви повинні вказати прізвище, ім'я та по батькові дитини, дату його народження та місце постійного проживання.
2
Зверніть увагу на пункт, в якому ви повідомите про фізичний розвиток вашої дитини. Тут ви повинні вказати всі хронічні захворювання, наскільки часто дитина схильний до застуд. Обов'язково повідомте про можливе медичному заборону на будь-які фізичні вправи. Якщо дитина потребує постійного прийомі лікарських засобів, не забудьте, згадайте про це.
3
Вкажіть, які відносини склалися у вас з дитиною. Допомагає чи ні він вам по господарству. Які у нього є домашні обов'язки. Наскільки ваша дитина самостійний.
4
Обов'язково поставте до відома про те, як дитина спілкується зі своїми однолітками. Вільний він при спілкуванні або навпаки - сором'язливий і замкнутий.
5
Уявіть педагогам відомості про захоплення дитини. Це можуть бути читання книг, малювання, музичні заняття. Можливо, ваша дитина любить відвідувати басейн або займається танцями.
6
Особливу увагу проявите при описі розвитку мови. Наскільки правильно дитина каже, чи великий її словниковий запас. Існують чи ні дефекти мови.
7
Згадайте про особливості поведінки дитини. Чи буває він агресивний? Або навпаки відрізняється спокоєм. Чи виявляє посидючість. Або навпаки - занадто непосидючий.
8
Тепер розкажіть про те, як інші діти ставляться до вашої дитини. Наскільки охоче вони з ним грають, чи користується він популярністю в дитячому саду. Чи не виникали при спілкуванні конфлікти.Как написати психологічну характеристику вам підкаже вихователь дитячого садка або вчитель школи, яку відвідує ваша дитина. Він багато часу проводить з ними, і вони знають якісь особливості характеру вашої дитини, часом невідомі вам.