Як зібрати водопровід.

Щоб в заміському будинку було зручно жити, потрібно мати водопровід . Але не завжди є можливість підключитися до селищної або міської магістралі. Тоді на допомогу приходить свердловина або колодязь і своя автономна система водопостачання.
Інструкція
1
Щоб змонтувати автономний водопровід , пробурити свердловину (якщо на ділянці немає колодязя). Оточіть її захисним колодязем (можна використовувати брус). Колодязь розташуйте на такій глибині, щоб труби взимку не промерзали, зробіть гідроізоляцію (дно, стіни залийте бетоном).
2
Навколо колодязя зробіть глиняний замок, щоб не просочувалася поверхнева вода. Обсадну сталеву трубу пропустіть через манжету, вставлену в отвір у дні отриманого колодязя.
3
Для подачі води використовуйте поверхневий насос або самоусмоктувальних водопідіймальну станцію. Насос або станцію можна розташувати на великій відстані від колодязя, наприклад в будинку. Введення прокладете в проріз фундаменту або стіну, використовуючи сталевий патрубок.
4
Як правило, в приватних будинках роблять тупикову систему водопостачання. Вода подається зі свердловини (колодязя) по трубі, що подає в будівлю через введення. Від подає труби зробіть бічні відгалуження, для душу, туалету, ванної, кухні і т. Д.
5
Для водопровід а використовуйте пластмасові або сталеві оцинковані труби. Для внутрішньої розводки візьміть труби діаметром 15 - 32 мм. Для введення використовуйте трубу не менше 50 мм. Труби і арматуру розташуйте так, щоб їх в будь-який час можна було оглянути.
6
Згони встановіть біля основи стояків і на кожному відгалуженні від центральної магістралі. Коли будете встановлювати сідла водорозбірних кранів, то для їх ущільнення використовуйте лляної, бавовняний, прядив'яний шнур або термостійку фторопластову гуму.
7
Обладнання для свердловини: 1 - електромотор з насосом; 2 - обсадна труба; 3 - всмоктувальний клапан з сіткою
8
Схема прокладки введення в будинок: 1 - введення,? не менше 50 мм; 2 - перший вентиль; 3 - другий вентиль; 4 - спускний кран.