Як підключитися до егрегор.

Егрегори можуть бути як нижчими, так і вищими. Підключитися до вищого егрегору не завжди простіше, ніж до нижчого. Якщо можлива така аналогія, людина повинна мати певний "ключ", щоб відкрити двері в певний егрегор.
Вам знадобиться
  • Чітко ставити цілі і завдання. Чому ви хочете підключитися саме до цього егрегору?
  • Уміння виробляти в собі певні якості, необхідні для того, щоб підключитися до свого егрегор.
Інструкція
1
Давайте спочатку розберемося, що ж таке егрегор. У сучасному розумінні - це астрально-ментальна матерія, що представляє в тонкому світі інтереси певної групи людей, об'єднаної однією метою. Таких груп і егрегор може бути нескінченна безліч. Егрегори розрізняються по силі, їх сила залежить від числа і енергетики людей, які входять в егрегор. Наприклад, можна сказати, що сімейний егрегор слабкіше егрегора країни. Але в той же час, сімейний егрегор сильніше егрегора дружби.
2
Підключення до певного егрегору може нагадувати прийом на роботу, співбесіду з дуже серйозним і вимогливим роботодавцем. На відміну від ситуації з роботою, тут лукавити і хитрувати не вийде - вас бачать наскрізь. І якщо ви не підходите даній групі, егрегор відсторонить вас і не пустить, бо він стоїть на сторожі інтересів всієї групи.
3
Кожен егрегор "зчитує" з вас два коди - емоційний і ментальний. Що це означає. Вам слід випромінювати саме ту енергетику, яка властива тій самій групі людей, в яку ви хочете потрапити. Ментальний код - вам слід мислити так само, як вони, використовувати ті ж мовні звороти в розмові. Приміром, вас приваблює вище суспільство, хочете бути прийнятим туди. Вам потрібно як слід вивчити його енергетику і ментальність, ввібрати це настільки, що вас приймуть за свого.
Зверніть увагу
Зовнішня схожість вас не врятує. Навіть якщо ви будете одягатися, як представники цікавить вас егрегора, але не будете "своїм", вас не візьмуть.
Корисна порада
Пам'ятайте, вам слід витратити багато часу і сил на вивчення особливостей і тонкощів того егрегора, куди ви хочете потрапити. Не шкодуйте ні часу, ні сил, це - запорука успіху для вас.