Як вставити картинку в музику. Як зробити картинки в музиці iphone.

Досить часто виникає необхідність вставити картинку в музику, окрему пісню або цілий альбом. Можна витратити якийсь час в інтернеті на пошуки відповідного софта, проте є можливість зробити це, не вдаючись до спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, підходяща картинка, потрібна пісня.
Інструкція
1
Зайдіть в інтернет і на будь-якому ресурсі, музичному або іншому, знайдіть підходящу картинку . Це може бути зображення виконавця або обкладинка альбому. Збережіть на свій комп'ютер цю картинку . Обов'язково запам'ятайте те місце, куди збережена картинка. У подальшому буде витрачено менше часу на її пошуки.
2
Натисніть правою клавішею мишки на файл з цікавій композицією, виберіть «інформація», а потім - «Обкладинка» (це сама остання вкладка у вікні).
3
Знайдіть у папці ту саму збережену картинку та натисніть «вставити».
4
Далі натискайте зберегти. У програвачі поруч з поточною композицією з'явиться зображення. Якщо в якості програвача використовується плейер aimp, то достатньо відкрити редактор тегів і вставити потрібне зображення.
Зверніть увагу
Щоб до композиції підходила обкладинка альбому, то залишається з'ясувати, до якого альбому належить пісня. Для цього необхідно натиснути правою клавішею на альбом і вибрати «отримати обкладинку». Обов'язково переконайтеся, що в цей момент встановлено з'єднання з мережею інтернет. Якщо музика була завантажена з різних місць, а кількість альбомів досить велика, то є ймовірність, що назви не будуть збігатися. У цьому випадку потрібно буде перейменовувати назви композицій точь-в-точь як на айтюнзе, який самостійно завантажував назви.
Корисна порада
Якщо є необхідність привласнити одну і ту ж картинку декільком композиціям одночасно, то досить перемкнути відкрите вікно на вид альбомів. Тоді можна клацати відразу за альбомами або ж виділяти кілька альбомів, затиснувши при цьому клавішу ctrl (якщо альбоми розташовані далеко один від одного) або клавішу shift (якщо потрібні альбоми знаходяться поруч).
Деякі відеокліпи створюються шляхом об'єднання звукової доріжки і декількох зображень в єдиний файл. Така методика дуже широко поширена при створенні «домашніх» презентацій.
Вам знадобиться
  • Movie Maker.
Інструкція
1
Якщо ви не прагнете створити відео високої якості, використовуйте програму Movie Maker. Дану утиліту можна завантажити з офіційного сайту компанії Microsoft. Виконайте установку цієї програми і запустіть її.
2
Після входу в основне меню Movie Maker відкрийте пункт «Файл». Виберіть підпункт «Додати в проект». Через деякий час запуститься вікно провідника. Відкрийте каталог, що містить потрібний музичний трек. Виділіть файл і натисніть кнопку «Додати».
3
Виконувати ці дії додавання до складу нового проекту решти музичних файлів або зображень. Переконайтеся в тому, що всі потрібні дані відображаються в головному меню Movie Maker.
4
Активуйте розгорнуте відображення смуги візуалізації. Спочатку активуйте цю панель, використовуючи меню «Вид». Тепер клацніть по іконці «Розгорнути», розташованої поруч з вказаною смугою. Перемістіть зображення в полі «Відео». Дотримуйтесь при цьому потрібну вам послідовність.
5
Додайте до поля «Звук» музичні треки. Найкраще заздалегідь підготувати аудіофайли. Для цього використовуйте будь редактор, що дозволяє обрізати треки і вносити в них певні корективи.
6
Для кожного конкретного зображення встановіть власний час показу. Цей метод забезпечить появу певного кадру в потрібній частині звукової доріжки. Натисніть кнопку «Перегляд», щоб виконати попередній показ кліпу.
7
Знову відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти відео». Заповніть форму, що з'явилася. Не забудьте поставити прапорець поруч із пунктом «Найкраща якість відео». Якщо цього не потрібно, самостійно задайте параметри відеокліпу.
8
Натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть запуск процесу об'єднання елементів презентації. Після виконання потрібних дій програма автоматично відкриє каталог, що містить кінцевий відеофайл. Запустіть його і перевірте якість кліпу.