Як розрахувати дисконт.

Вексель, отриманий від контрагента, може приносити додатковий дохід. Його необхідно розрахувати і врахувати в звітному періоді для цілей бухгалтерського обліку та оподаткування. Одержуваний дохід може бути у вигляді процентів або дисконту . Розрахунок відсотків від відсоткової ставки за векселем, від суми, на яку нараховуються відсотки, а також тривалості звітного періоду, за який здійснюється розрахунок.
Інструкція
1
Щоб визначити величину відсотків за векселем з терміном платежу «по пред'явленні» врахуйте, що термін погашення цього векселя не визначений, а термін обігу становить один рік - 365 днів. Дисконт розрахуйте на кожну звітну дату. Для цього від номінальної вартості необхідно відняти ціну покупки: 1 000 000 руб. - 900 000 руб. = 100 000 руб. Потім від дати купівлі відніміть дату випуску: 16 лютого - 12 лютого.
2
Далі від 365 днів відніміть отримане кількість днів: 365 днів - 5 днів. Потім перший отриманий результат поділіть на обчислена вами кількість днів: 100 000/360 = 277,8. Помножте отриманий результат на кількість днів: 277,8 * 74 = 20555. Тут враховується кількість пройшли після придбання векселя днів до звітної дати або між звітними датами. Іншими словами - це конкретна кількість днів, протягом яких ви володієте векселем.
3
Дохід за векселем в бухгалтерському обліку розраховується і відображається рівномірно протягом усього терміну знаходження векселя у векселедержателя.Организация зобов'язана визнавати дохід за векселем протягом терміну знаходження векселя на балансе.Вексель з терміном платежу «по пред'явленні» повинен оплачуватися при його пред'явленні.
4
Для цілей оподаткування прибутку будь-який дохід, у тому числі у вигляді дисконту , який отримано за борговим зобов'язанням будь-якого виду визнається відсотком. Для розрахунку процентної ставки для нарощення відсотків відніміть від номінальної вартості придбаного векселя його покупну вартість. Поділіть отриманий результат на покупну вартість дисконтного векселя. Загальна кількість днів у році (365) поділіть на кількість днів від придбання до погашення векселя. Помножте перший отриманий результат на другий. Таким чином, ви отримаєте розрахунок відсоткової ставки для нарощення відсотків.
Дисконт - це хороший спосіб придбати нові речі зі значною знижкою. В дисконт-магазинах завжди можна купити одяг, велосипеди, автомобілі, техніку та багато іншого за вигідною ціною.
Інструкція
1
Дисконт в перекладі з англійського discount - знижка. В дисконт-центрах продається найчастіше одяг і взуття. Це одяг популярних брендів з минулорічних колекцій. Товар, який не був проданий в сезон в основному магазині, переїжджає в дисконт і там чекає свого покупця. Знижки в таких магазинах постійні (на відміну від розпродажів) і в середньому становлять 30-80%. Частина одягу в дисконтах буває бракованої, але це зовсім не обязательно.Там можна вигідно купити одяг, взуття та аксесуари. Краще брати не ті моделі, що були ультрамодними, а ті, які близькі до класики і будуть актуально виглядати і в день покупки, і пізніше. Тоді ніхто й не зрозуміє, що на вас одяг з торішніх колекцій. В дисконтних магазинах ви знайдете спортивний одяг та взуття, дитячі товари, меблі, фототехніку, побутову техніку, автомобілі і багато іншого.
2
У багатьох популярних брендів є власні дисконт-центри (часом навіть декілька) або дисконт-відділи. Тому якщо ви - шанувальник певної марки, поцікавтеся про наявність дисконту у продавців або зайдіть на офіційний сайт компанії, перегляньте її список магазинів. Можливо, один з них - магазин з постійними знижками.
3
Скористайтеся пошуковими системами інтернету. Є цілі сайти, присвячені дисконтам в тому чи іншому місті. Там ви дізнаєтеся, що існують найбільші дисконт-центри, де під одним дахом розташовані магазини різних мереж. Таким чином, у вас є можливість вибору. І якщо ви не знайдете щось підходяще в одному магазині, напевно підберете щось в іншому. На сайтах ви також зможете прочитати відгуки інших покупців про магазини і вирішити, куди відправитися в першу чергу.
4
Крім дисконтів є сток-центри. Там продаються не тільки нерозпродані колекції з магазинів, а й невикуплені посередниками запаси заводів-виготовлювачів, великих компаній. Для покупця дисконти та стоки - приблизно одне й те саме, хіба що в стоках можна знайти невідомі марки одягу.