Як вибрати сайдинг.

Слово « сайдинг » - у перекладі з англійської означає буквально «обшивка, зовнішнє покриття». Але на сучасному етапі поняття сайдинг а включає в себе матеріал і технологію обшивки фасаду панелями. Вони можуть бути вініловими, дерев'яними, цементними і сталевими. Найпопулярнішими на сьогоднішній день, завдяки дешевизні матеріалу, простоті монтажу і тривалому терміну служби, є вінілові панелі.
Інструкція
1
Купуйте сайдинг особисто, щоб мати можливість помацати його своїми руками і самому оглянути.
2
Перевірте гнучкість матеріалу: він повинен амортизувати при найменшій деформації (надміру твердий сайдинг легко кришиться).
3
Перевірте окрас зовнішньої і внутрішньої сторони панелей. Рівномірний (без напливів) окрас обох сторін і в один тон говорить про високу якість виробництва панелей.
4
Огляньте і погладьте долонею лицьову сторону панелі - краще, щоб вона була матовою, так як глянсові панелі сильно нагріваються на сонці і піддаються деформації, до того ж вони швидше «вигорають» і втрачають свій первісний колір.
5
Подивіться на бічний зріз панелі: він повинен бути рівномірним без перепадів і бульбашок - будь-які дефекти говорять про неякісне обладнанні для виробництва панелей і надалі скоротять термін служби сайдинг а.
6
Зверніть увагу на цвяхові отвори, вони повинні бути довгастої форми - це дозволить панелі в майбутньому при коливаннях температури вільно рухатися.
7
Дізнайтеся у продавця країну-виробника, гарантійний термін (до 50 років гарантії) і про наявність сертифікатів на сайдинг : сертифікат пожежної безпеки, гігієнічний сертифікат, сертифікат відповідності.
8
Дізнайтеся про наявність допоміжних деталей, пофарбованих у колір обраного вами сайдинг а (це дозволить не порушувати обраний декор будівлі).
9
Згадайте при виборі сайдинг а про те, що дешеве добрим не буває. Занадто приваблива низька ціна повинна вас насторожити і штовхнути на більш ретельну перевірку матеріалів і комплектуючих.
10
Будьте впевнені, що встановивши вініловий сайдинг , господар на багато років забезпечує свого будинку гарний зовнішній вигляд і не витрачає надалі гроші на часті оновлення і переробки фасаду.
Зверніть увагу
Не забувайте, що гарантія дійсна при професійній установці сайдинга.
Корисна порада
Кількість матеріалу, необхідне для обшивки будинку, розраховується за проектом будови (при його наявності) або ж у натурі. Якщо сумніваєтеся в правильності власних розрахунків, зверніться до професіоналів. Вони допоможуть вам правильно розрахувати кількість матеріалів і комплектуючих, правильно вибрати сайдинг хорошої якості і інструмент для його установки.
Сайдингом називається оздоблювальний матеріал, який використовується для облицювання фасадів і карнизів будівель. Він застосовується в промисловому і приватному будівництві. Різноманіття кольорів і відтінків даного матеріалу дає можливість легко підібрати найбільш прийнятний варіант обробки вашого будинку.
Інструкція
1
Основне призначення сайдингу полягає в захисті фасаду будівлі від несприятливих погодних умов: снігу, вітру, дощу і бруду. Колірна гамма його настільки велика, що дозволяє підібрати найбільш вподобаний відтінок для будь-якої будівлі. Підібрати колір досить складно, адже існує близько двадцяти п'яти кольорів панелей, причому кожен з квітів має багату палітру відтінків. Двадцять п'ять кольорів палітри розбиті на три основні групи: кольорові, білі і пастельні тони.
2
Для того щоб підібрати оптимальний колір сайдинга для вашого будинку, скористайтеся послугами будівельних компаній, що пропонують «фасад під ключ». Фахівці подібних фірм проконсультують вас щодо вибору кольору, дизайну і фірми-виробника будівельного матеріалу. Крім того, працівники виїжджають додому до замовника і проводять розрахунок необхідної кількості матеріалу в кожному окремому випадку. Підбір кольору - це відповідальний момент для всіх видів даного будівельного матеріалу (вінілового, сталевого, алюмінієвого) за винятком дерев'яного, який можна пофарбувати в будь-який колір.
3
Зайдіть на спеціалізовані сайти, присвячені будівельної тематики. На багатьох з них є спеціальні Конфігуратором, за допомогою яких можна легко підібрати колір будівельного матеріалу для свого будинку (наприклад, http://sidingsystem.biz/index.php?page=podbor-tsveta-sajdinga-royal-europa). Створюйте свої або підбирайте вже готові варіанти обробки.
4
При використанні сайдинга з'являється можливість підібрати найбільш вдале, оригінальне колірне рішення обробки фасаду будівлі. Правильно вибравши колір і відтінок, можна приступати до підбору аксесуарів і елементів кріплення. Вони можуть йти як в тон з основними панелями, так бути контрастними - це додасть фасаду будинку оригінальність. Так само можна обробити і дворові будівлі - це зробить весь комплекс гармонійним по стилю і кольором.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OYTCEZTayfU