Як купити номера.

Державні реєстраційні знаки ( номера ) - це базове ім'я машини. Без них ви не зможете їздити, по ним будуть ідентифікувати ваш транспорт. Зверніть увагу на наступні моменти при оформленні номерів.
Вам знадобиться
  • гроші, заява
Інструкція
1
Торік розглядався законопроект, згідно з яким могли б влаштовуватися офіційні аукціони на автомобільні номера . Такий захід допомогла б у боротьбі з корупцією, оскільки красивих номерів мало (з однаковими цифрами, буквами або їх цікавими комбінаціями), а охочих їх отримати - багато. Але законопроект цей так і залишився на стадії обговорення, тому купівля-продаж ефектних номерів як і раніше є прибутковим, але нелегальним бізнесом.
2
Єдина ситуація, коли вам доведеться законно викласти за номер близько 2000 рублів - це якщо ваш номер деформований або зіпсований. Тоді ви повинні купити нову табличку. Самі цифри при цьому залишаться колишніми. Дізнайтеся, де саме у вашому місті виготовляють дублікати номерів. Подайте заяву встановленого зразка та оплатіть необхідну суму. Вам скажуть, в який день ви зможете забрати оновлені номера .
3
Є ще одна ситуація, коли номер на машину можна придбати вільно, не порушуючи закони. Правда, довго їздити з такими номера ми ви, природно, не зможете. Йдеться про подарункових табличках до весілля, дня народження і т.п. Такі «одноразові» номера виготовляються в сувенірних компаніях, фірмах, що займаються організацією свят. Написати на них можна імена молодят, іменинників, смішні фрази, зробити символічні малюнки - обмежень немає.
4
Якщо ви не хочете зв'язуватися з нелегальною покупкою «блатного» номера , але все одно хочете, щоб таблички на вашій машині виділялися в потоці інших транспортних засобів, дізнайтеся, чи є у вашому місті контора , яка виготовляє стильні дублюючі номера . На них, так само як на звичайних номера х, буде надрукований реєстраційний номер, але зате ви зможете вибрати цікавий або яскравий фон. Найчастіше компанії, що займаються продажем номерів-дублікатів, пропонують на тлі російську символіку - прапор чи герб, а так же обриси кремля.