Як змінити дзвінок телефону. Як змінити дзвінок в iphone.

Ви нещодавно придбали мобільний телефон і вже встигли переконатися в його можливостях, з інструкцією або навмання дослідивши майже всі кнопочки. Прийшов час вибрати приємний звук для дзвінка, який би не дратував, а радував господаря телефону . Але навіть найулюбленіша мелодія може швидко набриднути.
Інструкція
1
Щоб змінити звук дзвінка на телефонному дзвінку, скористайтеся списком «рідних» мелодій, які на момент покупки мобільного вже були в ньому. Для цього скористайтеся меню. Знайдіть папку, в якій зберігаються аудіо і відеофайли, фотографії та інші зображення, можливо ігри, теми для дисплея і т.д. Залежно від моделі телефону , ця папка може називатися по-різному, наприклад, «Медіа» або «Диспетчер файлів». Натисніть «Вибрати» або ОК. Відкрийте папку з музикою і прослухайте її вміст за допомогою клавіші «Відтворити».
2
Вподобану мелодію встановіть, натиснувши на клавішу «Функції». Використовувати мелодію як сигнал виклику на всі вхідні, в якості сигналу будильника або нового повідомлення, а може, поставити на дзвінок конкретного абонента - вирішувати вам. Відрегулювати гучність дзвінка, поставити вібровизов або зовсім відключити звук можна в папці "Налаштування" в загальному меню.
3
Щоб змінити звук дзвінка на інший рінгтон, скачайте його на комп'ютер. Для переносу аудіофайлу в мобільний скористайтеся шнуром з USB-виходом. Як правило, останній продається разом з телефоном. Комп'ютер виявить новий пристрій - флешкарти (вона носить назву виробника телефону ), а вам залишиться скопіювати потрібні файли з комп'ютера на флешку в папку «Звуки» («Аудіо» і т.д.) Після цього встановіть вподобану вам мелодію на дзвінок, слідуючи попереднім крокам.
4
Нові звуки можуть виявитися в телефоні ще й за допомогою Bluetooth, інфрачервоного порту (при передачі файлів з одного телефону на інший), диктофонного запису або будь-яким іншим способом залежно від можливостей вашого телефону , а також від наявності в ньому доступу до інтернету. Деякі з цих функцій можуть перебувати в швидкому наборі (клавіші вгору, вниз, вліво, вправо) у вигляді відповідних значків. Дізнайтеся про те, що «вміє» ваш телефон з додається до нього інструкції.