Як взяти баре. потрібні щоденні вправи на гітарі.

Щоб зіграти баре , потрібно всі струни відразу притиснути першим пальцем. Освоєння цієї техніки значно розширить ваші можливості в гри на гітарі. А освоїти баре допоможуть щоденні вправи.
Інструкція
1
Основним видом акордів баре є акорди групи «Е». Вони не дуже складні для виконання. При їхній грі сильна розтяжка пальців не потрібно, як, наприклад, у випадку з акордами барі групи «А». Виконайте вправу: зіграйте акорд «Е» у відкритій позиції. Розташуйте пальці наступним чином: 2-й палець (середній) - G (третій струна на I ладу); 3-й палець (безіменний) - А (5-а струна на II ладу); 4-й палець (мізинець) - D (4-я струна) на II ладу.
2
Не змінюючи положення пальців, зійдіть по грифу, щоб другий палець виявився на IV ладу, третій і четвертий - на V ладу.
3
На третьому ладу щільно притисніть першим (вказівним) пальцем всі струни на III ладу. При цьому жодна струна не повинна деренчати. Вийде акорд баре «G» групи «Е» на III ладу. Тримайте руку так, щоб не відчувалося дискомфорту. Повторюйте цю вправу до тих пір, поки не відчуєте, що можете впевнено грати даний акорд.
4
Тепер вивчіть п'ять варіантів кожного з акордів групи «А». Вони трохи складніше попередніх, оскільки вимагають гнучкості і значною розтяжки пальців. Часті вправи допоможуть освоїти ці акорди. Зіграйте в звичайній відкритої позиції акорд «А», але замість першого, другого і третього пальців використовуйте другий, третій і четвертий: 2-й палець (середній) - D (4-я струна на V ладу); 3-й палець (безіменний ) - G (третій струна на V ладу); 4-й палець (мізинець) - H (2-я струна на V ладу) .Не змінюючи позиції, перемістіть пальці на V лад.
5
Візьміть баре на III ладу перша пальцем, притиснувши всі струни щільно, щоб жодна не деренчала. Вийде акорд баре «С» групи «А» на III ладу.
6
Приступайте до розширення свого репертуару. Від усіх цих акордів можлива побудова похідних форм. Зробити це можна, не змінюючи вихідного положення руки. Ви можете урізноманітнити гру, не запам'ятовуючи варіанти аплікатури.
Зверніть увагу
Якщо болить рука, зупиніть гру. Руку не можна перенапружувати, кистьовий тунельний синдром - професійне захворювання музикантів.
Корисна порада
При грі Барре якомога щільніше притискайте до грифа перший палець. Щоб не травмувати суглоби, розташуйте палець злегка боком.