Як провести ранок.

Утренник - це свято для дітей. А ось для дорослих - це звичайно головний біль. Але все ж проводити такі заходи потрібно, адже ніщо не може зрівнятися з щасливою посмішкою дитини.
Вам знадобиться
  • Відкрити в собі організаторські здібності, закупити сувеніри, придумати конкурси та завдання для дітей.
Інструкція
1
Напишіть сценарій майбутнього свята. Попросіть завідуючу садочка допомогти провести батьківські збори. Оголосіть дату ранку. Повідомте, що взяти участь повинні всі, в тій чи іншій мірі. Хтось безпосередньо в організації, хтось матеріально, хтось в роботі з дітьми. Звичайно, не завжди батьки виявляють ініціативу. Але, коли вибору немає, то доводиться погоджуватися. Хоча іноді і силу переконання проявляти не потрібно - адміністрація садочка сама ставить перед фактом, що захід відбудеться. А проводити його завжди краще за заздалегідь продуманим планом, інакше можете отримати непередбачений результат.
2
Зробіть ранок костюмованим. Коли сценарій в загальних рисах створений, потрібно обдумати, як зробити дію запомінающімя для дітей. А який дитина не любить в кого-небудь перевтілюватися? Тому велика кількість зайчиків, ведмедиків, принцес, різних героїв фільмів і мультиків вам буде забезпечено.
3
Роздайте батькам завдання. Вони можуть зібрати гроші і закупити сувеніри (солодкі подарунки і маленькі іграшки), придумати різні, веселі конкурси та сценки, провести репетиції. Будинки малюкам можуть допомогти вибрати і вивчити віршики та пісеньки. Може бути дуже забавно обіграти сценку з якої-небудь казки, задіюючи і дорослих і дітей.
4
Проведіть репетицію. Це потрібно зробити не для дорослих, а для дітей. Просто, щоб вони не соромилися і не злякалися (зовсім маленькі представники дитячого садка можуть і заплакати). Для закріплення можете потренуватися пару раз. Так хлопці зможуть відчути обстановку свята і подолати скутість. Не сваріть дітей, вони повинні зрозуміти, що вам теж весело. І в цілому, уникайте усіляких конфліктів - з малюками говорите спокійно, з їх батьками шукайте компроміси. Інакше організація не вдасться.
5
Таким чином, у призначений день вам залишиться тільки діяти за планом. Звичайно, не виключені деякі несподіванки (може хтось захворіти або розгубитися), але ви не панікуйте. Завжди можна дійових осіб кимось замінити. А коли ранок закінчиться можете зітхнути спокійно! Але тільки до наступного разу.