Як надягати бандану.

Мода не стоїть на місці. Головні убори різних фасонів і форм заполонили магазини. Але одним з найбільш актуальних і стильних залишається бандана. Вона універсальна, тому що різні способи, за допомогою яких її можна зав'язати, дозволяють надягати бандану не тільки на пляж або в ліс, а й на вечірки і в кіно. Зовсім не обов'язково використовувати бандану тільки в якості головного убору, пов'яжіть її на руку, сумку, шию або навіть на пояс, і вона доповнить ваш образ.
Інструкція
1
Стандартний спосіб. Щоб зав'язати бандану на голові, скористайтеся хусткою квадратної форми. Для початку складіть його по діагоналі. У вас повинен утворитися трикутник. Далі покрийте їм голову, закріпіть основу на лобі, а два кінці хустки зав'яжіть на потилиці. На завершення заправте під вийшов вузол вершину трикутника. Щоб бандану не довелося постійно поправляти, а вам не здавалося, що вона ось-ось спаде, перед зав'язуванням вузла, основу трикутника згорніть в невелику смужку нагорі.
2
Якщо ви віддаєте перевагу бандани з щільної тканини або бандани-прямокутники, то даний спосіб пов'язування даного головного убору для вас. Покладіть хустку на голову в тому вигляді, в якому він є. Чи не складайте його. Притримуйте на лобі одну сторону бандани, а її кінці, які розташовані ближче до вас, зв'яжіть разом на потилиці. При цьому інші, не задіяні краю, повинні опинитися під узлом.Повязивая бандану , стежте за тим, щоб вузол був щільним і міцним. Розташовуйте його правильно на потилиці, а не на шиї, так бандана буде добре триматися і не спаде з голови.
3
Використовувати бандану ви можете не тільки в якості головного убору, але і в якості стильного аксеессуара. Наприклад, пов'яжіть бандану яскравого кольору на стегні. Ваші джинси або шорти будуть виглядати оригінально і індивідуально, а в літній час ще і яскраво.
4
Легкі спіднички можна доповнити поясом з бандани. Плюсом є те, що зовсім не обов'язково спеціально купувати пояс або ремінь. Бандана завершить ваш образ.
5
Також модно буде виглядати сумочка, якщо ви пов'яжете на її ручку бандану , особливо з легкого повітряного матеріалу.
6
Бандана незамінна в спекотну жару під палючим сонцем, але ввечері, коли стає прохолодніше, ви можете пов'язати її на шию як відмінного доповнення до образу.
7
Красивим святковим варіантом для світського вечора послужить бандана з шовкової тканини, зав'язана навколо шиї.
8
В холодну пору року ви можете використовувати бандану з теплого щільного матеріалу.
9
Якщо ви любите різноманітні браслети, напульсники або фенечки, створіть даними аксесуарам альтернативу. Зауважте бандану навколо передпліччя або зап'ястя, і нехай всі дивуються вашої винахідливості.