Як прокачати паливну систему у дизеля. прокачати паливну систему Галаксі.

Багато хто помилково вважають, що для закачування палива потрібно прокачати насос, відвернути пробку і все. Однак при наявності дефекту або за відсутності підкачує наносу, така операція не пройде. Розглянемо, як прокачати паливну систему дизельного мотора.
Інструкція
1
Ослабьте болт «обратки» на самому паливному насосі високого тиску (ТНВД), найчастіше таким болтом є болт на 17, на якому стоїть позначка «out». Однак існують і інші позначки, так що будьте уважні. Наприклад, на Ниссанах, це болт не так на 17, а на 19. Уважно вивчіть пристрій і інструкцію саме вашої марки автомобіля.
2
Уважно стежте за тим, щоб паливо почало надходити без бульбашок, тоді можна закінчити прокачування. Якщо ж бульбашки не припиняються, то шукайте підсмоктування. Пам'ятайте, що двигун запуститься тільки тоді, коли повітряних бульбашок в ТНВД нічого очікувати зовсім.
3
Якщо ж насос, що підкачує досить слабкий, або порушена герметичність клапана, то спробуйте закачати повітря за допомогою простого автомобільного насоса, попередньо знявши шланг з ТНВД. Ці дії створять в баку тиск, який перекачає паливо, а потім і потрапить в паливний насос. Тут вам буде потрібно ще перехідник, який щільно закриє шланг «обратки». Наприклад, зробіть це компресором, але уважно стежте за тим, щоб не роздуло паливний бак.
4
Відкрутіть трубки, які підведені до форсунок. У них міститься залишковий повітря, тому для їх заповнення обертайте вручну колінчастий вал або ж зробіть це за допомогою стартера. Не забудьте підвести напругу до клапана відсічення палива. Для початку спробуйте пробити повітря шляхом обертання статора без від'єднання трубок, але це загрожує повною розрядкою акумулятора і трубки все-таки краще зняти.
5
Після появи цівки палива акуратно закрутіть трубки на колишнє місце. Приведіть у порядок місце роботи, закрийте капот. Пам'ятайте, що таким способом ви не тільки з легкістю запустіть мотор, але і збережіть в робочому стані акумулятор, паливний насос і стартер.