Як зробити підсвічування велосипеда.

Власники велосипедів часто хочуть виділитися з натовпу і зробити своє двоколісний транспортний засіб яскравіше. Одним із способів змінити дизайн є установка підсвічування.
Інструкція
1
Купіть в будь-якому магазині радіоелектроніки світлодіоди розміром 5 мм. Пам'ятайте, що краще не брати матові прилади, від них мало світла. Колір діодів виберіть на свій смак, порадьтеся з продавцем, які світять яскравіше. Також вам знадобиться батарейка на 9 Вольт, дроти, ізолента і будь-яка кнопка, тумблер.
2
Виміряйте відстань від втулки до того місця, на якому буде кріпитися діод на спиці. Наріжте дроти завдовжки трохи більше тієї, що виміряли раніше - адже вам ще необхідно буде прикріпити їх до діодів. Краще зробити все з запасом, ніж потім додавати ще.
3
Закріпіть дроти на світлодіодах. Зачистіть кінці проводів, зігніть ніжки у діодів і, накинувши провід на отриману петельку, акуратно затисніть. Потім пропоїти місця з'єднання, взявши в руки звичайний паяльник і припой з каніфоллю. Для того щоб контакти не окислялись після потрапляння на них води, промажте їх лаком або силіконом. З'єднайте всі світлодіоди між собою послідовно, залишивши два кінці проводів незадіяними - до них потім підключіть кнопку і джерело живлення.
4
За допомогою ізоляційної стрічки замотайте кожен контакт, щоб виключити замикання їх між собою, а потім обмотайте контакти разом. Це дозволить зменшити загальну товщину до розміру світлодіода, і не дасть голівці гнутися після закріплення на спиці. Це також частково убезпечить контакти від впливу зовнішнього середовища.
5
За допомогою хомута прикріпіть світлодіод до спиці, попередньо примотавши його ізоляційною стрічкою. Світлодіоди направте на обід або на втулку - як вам подобається. Другий варіант дає більше світла. В розрив одного з проводів встановіть кнопку, закріпивши її на спиці. Потім підключіть джерело живлення - батарейку, яку краще встановити на втулку за допомогою хомута. Перевірте працездатність схеми: при натисканні на кнопку всі світлодіоди повинно одночасно спалахнути.