Як приклеїти ветровик. на що краще приклеїти дефлектори.

Вітровики або дефлектори призначені для поліпшення вентиляції в салоні. Вони допомагають вирівняти температуру і вологість за вікном і в салоні, а також служать відмінною прикрасою.
Інструкція
1
Купіть в автомагазині комплект дефлекторов, які клеяться на вікна. Краще виберіть іноземного виробника, з причини кращої якості приклеювання порівняно з вітчизняними. Попросіть помічника докласти їх до рамки двері. Самі залізьте в автомобіль на водійське сидіння і уважно подивіться в бічні дзеркала, ветровики не повинні закривати огляд і заважати нормальній їзді. При правильній установці вони будуть відбиватися під певним кутом.
2
Ретельно знежирте поверхні дверей, попередньо видаливши з них усі забруднення і пил за допомогою спеціальних серветок, які повинні бути в комплекті з дефлекторами. Візьміть в руки ветровик і акуратно відігніть захисну плівку від зовнішнього шару з обох кінців на невелику відстань. Якщо хочете, можете прогріти клейку смужку і місце установки на машині будівельним феном - це підвищить склеивающие властивості і підвищить термін служби.
3
Прикладіть дефлектор на своє місце, і акуратно приклейте краю, відійдіть і подивіться на предмет прямоти. Якщо все гаразд, то витягніть захисну плівку з-під Вітровики, і приклейте його повністю. Дану операцію краще виконувати разом з помічником: один тримає і фіксує дефлектор, а другий акуратно видаляє плівку і остаточно зміцнює його до поверхні. При такому алгоритмі дій є можливість зробити коригування положення приклеиваемого дефлектора на початковій стадії.
4
Після цього натисніть на ветровик і підтримайте кілька хвилин. Пам'ятайте, що всі роботи слід проводити в теплому приміщенні при температурі вище + 10 ° С. Весь процес установки займе у вас близько 10 хвилин. Достоїнствами таких дефлекторов є великий вибір на будь-яку модель автомобіля і простота кріплення. Однак існують і недоліки, головним з яких є ретельна підготовка поверхні.