Як зробити альбом для монет своїми руками. виготовлення альбомів для зберігання монет.

Всім, хто тільки почав займатися збиранням монет, доводиться замислюватися про зберігання свій колекції. Чим більше колекція, тим більша потреба в спеціальних альбомах для монет. Ці альбоми красиві і добре пристосовані, але найчастіше занадто дороги. Для багатьох це не по кишені. Можна зробити альбом і своїми руками. Це обійдеться недорого, а якщо ви докладете старання, то і виглядати альбом буде красиво. Зручність самостійно виготовленого альбому в тому, що ви можете зробити осередки саме того розміру, який вам необхідний.
Вам знадобиться
  • - прозорі файли (ті, що використовуються для зберігання документів і продаються в канцелярських магазинах);
  • - швидкозшивач; - лист паперу А4;
  • - олівець;
  • - скріпки;
  • - паяльник;
  • - дерев'яна або залізна лінійка;
  • - гострий ніж;
  • - канцелярський скотч.
Інструкція
1
Для того щоб зробити альбом візьміть аркуш чистого паперу, краще формату А4 і чим щільніше, тим краще, расчертите його на квадрати потрібного вам розміру. Розмір квадратика повинен бути трохи більше розміру монети. Можна зробити різні квадратики для монет різного номіналу і розміру. Або ж орієнтуватися на найкрупнішу монету і зробити однакові комірки. Врахуйте, що після скріплення осередків їх розмір злегка зменшиться. Це майбутні осередки вашого альбому. Покладіть вниз розкресленого аркуша прозорий файл, а під нього ще один аркуш паперу. Потім скріпіть все три листа скріпками.
2
Після цього візьміть паяльник, добре його нагрійте, а потім повільно і акуратно ведіть їм по лініях, які ви накреслили на першому аркуші паперу. Для найбільшої точності ліній, особливо якщо у вас мало досвіду у володінні паяльником, можете покласти дерев'яну або залізну лінійку на лінію, і вести паяльник уздовж неї. Це позбавить від нерівності в разі, якщо раптом здригнеться рука. Ведіть по одній лінії два-три рази, проте стежте за тим, щоб не переплавити файл. Коли буде готово, то паперові листи відваляться.
3
Звичайно потрібно час для того, щоб пристосуватися, зробити все правильно, прокласти прямі лінії і не спалити сам поліетиленовий файл. Не турбуйтеся, якщо спочатку у вас не буде виходити, можливо, перші пару аркушів ви і зіпсуєте, але потім, коли наб'єте руку, у вас буде все виходити.
4
Коли аркуші з осередками будуть готові, переходите до наступного етапу. Вам потрібно зробити спеціальні прорізи для монет. Для цього візьміть гострий ніж, скальпель або бритву і акуратно зробіть надріз в кожному осередку із зворотного боку.
5
Для того щоб монети не вивалювалися з комірок, скористайтеся прозорим канцелярським скотчем - просто заклейте лінію надрізу після того, як монета вкладена. Його зручно знімати, якщо потрібно дістати монету, і він практично не помітний.
6
Потім заповнені монетами листи помістіть в відповідний під розмір швидкозшивач так, щоб лінія надрізу, заклеєна скотчем, була з тильного боку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ARZlpi7gJSw
Зверніть увагу
Сомсом - Будинок Монет - Товари для колекціонерів і нумізматів - Альбоми, холдери, клясери, монетнікі, листи для монет, конвертів, євроконверт, листівок, марок, бон, медалей, орденів, фото, карток, виставкових і ілюстрованих аркушів . Альбом для монет, бон, значків, формату optima, numis, grand. Монетнікі та інші аксесуари для колекціонерів.
Корисна порада
Альбоми та листи для зберігання монет Альбоми та листи для значків і нагород Альбоми та листи для листівок, конвертів, календарів Альбоми та листи для пивної атрибутики Альбоми та листи для зберігання бон (паперових грошей) Альбоми-планшети, альбоми-книги Монети СРСР Монети Росії Монети США Монети Болгарії Монети Євро Монети Казахстану Монети Литви Монети Польщі Монети Туреччини Монети України.