Як повернути невподобаний товар. повернути що не сподобався телефон в евросеть.

В магазині ви його міряли, уважно оглядали на предмет «рівною рядка» і країни, де виробляють фурнітуру, і навіть подзвонили мамі, мовляв, брати - не брати. Купили, але вдома вам товар разонравился. Як його повернути і отримати назад гроші?
Інструкція
1
Правило перше - не поспішайте відривати бирку з придбаної речі, навіть якщо вона заважає вам зрозуміти, підходить річ чи ні. Якщо етикетка зрізана, магазин назад товар не прийме. За логікою продавця, в цьому костюмі, наприклад, ви могли на пару тренувань сходити і лише потім від нього відмовитися. Отже, бирка на місці.
2
Правило друге - на повернення у вас є рівно два тижні з моменту покупки. Так що приходьте в будь-який зручний день за своїми грошима. Важливий момент: в деяких магазинах висить оголошення, що товар до повернення приймається тільки в певні години. Щоб не витрачати собі нерви і зайвий раз не посилатися на Закон «Про захист прав споживачів», зверніть увагу на цю інформацію ще до покупки.
3
Правило третє - чек. Всім відомо, що для операції повернення фіскальний документ необхідний, але якщо ви його втратили так, що знайти не можуть «ні пожежники, ні міліція», не поспішайте засмучуватися. У тому ж законі є 25 стаття, в якій зазначено: «Відсутність товар ного або касового чека не позбавляє можливості посилатися на показання свідків». Тобто тягар доведення, що ви купили костюмчик саме в цьому магазині і не далі як позавчора, лежить на вас, але якщо ви ходили на шопінг з подругами, а старший менеджер лояльний, гроші ви повернете.
4
Правило четверте - паспорт. Без головного загальногромадянського документа товар не приймуть. Вам потрібно буде написати заяву про повернення, а там потрібні паспортні дані. В графі «причина повернення» ви можете написати все що завгодно, але достатньо обмежитися стандартним: «Не підійшло за розміром і за кольором».
5
І, нарешті, банківська карта. Якщо ви розплачувалися кредиткою, обов'язково її з собою візьміть! У разі безготівкової операції гроші переводяться тільки на карту. Її під'єднають до терміналу і проведуть повернення. Протягом 14 днів гроші повернуться. З готівкою чекати нічого не потрібно, їх видадуть одразу ж.
6
Спортивний костюм і багато інших речей можна повернути продавцеві з однієї причини - «не радують». Однак законом встановлено групу товар ов, які поверненню та обміну не підлягають або підлягати тільки після проведення експертизи та підтвердження наявності шлюбу (останнє більше відноситься до техніки). В їх число входить нижню білизну, комп'ютери і косметика.
Повернути товар , який не підійшов вам або просто не сподобався - можна, але досить проблематично. Продавці з великою неохотою здійснюють заміну товар а чи повертають гроші. Для захисту ваших прав використовуйте закон «Про захист прав споживачів». Він регламентує роботу продавця і права покупця на повернення, заміну і гарантійний ремонт товар а.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - чек на товар;
  • - заява на заміну або повернення товару;
  • - претензія в двох примірниках.
Інструкція
1
Існує перелік товар ов, щодо яких не поширюється вимога покупця про їх повернення або заміні. Ви не зможете обміняти або повернути, в разі відсутності дефектів, автомобілі, книги, засоби особистої гігієни, косметику і побутову хімію, лікарські засоби, складну побутову техніку і електроніку. Повний перелік зазначено у Постанові Уряду Російської Федерації від 19 січня 1998 № 55. Ці категорії товар ов підлягають заміні лише у разі виявлення недоліків у період гарантійного ремонту або протягом 15 днів після покупки.
2
Все решта товар и, які не входять до вищезазначеного переліку, ви можете здати назад в магазин або обміняти на інші. На це у вас є 14 днів. Для обміну товар а пред'явіть чек на покупку, безпосередньо товар , свій паспорт. При цьому повинна бути збережена заводська упаковка і зовнішній вигляд. Не повинно бути дефектів і слідів використання. В разі їх наявності продавець може вам відмовити в поверненні.
3
Якщо ви вважаєте, що закон на вашому боці, а продавець відмовляється від обміну або повернення товар а, ви можете оформити свою претензію в письмовій формі. Напишіть її в 2 примірниках, на одному з них співробітник магазина зобов'язаний поставити відмітку про прийняття. Якщо на місці у вас відмовляються приймати претензію, ви можете відправити її рекомендованим листом з повідомленням на адресу організації. Не плутайте з адресою магазину, т.к. організація може бути зареєстрована зовсім в іншому місці. Протягом 10 днів адміністрація магазину зобов'язана відповісти вам. У разі негативного рішення ви можете звернутися в суд.
Корисна порада
Все судові витрати по справах про захист прав споживачів оплачуються відповідачем, тобто продавцем. Державне мито за такі позови не сплачується.